loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Acronis: nový model licencování pro partnery a Acronis Data Centrum v Praze

V roce 2020 mnoho společností nakoupilo nové systémy ve snaze zabezpečit pracovníky na dálku, avšak vypadá to, že se tyto investice minuly účinkem. 80 % organizací dnes souběžně provozuje nejméně 10 bezpečnostních řešení zaměřených na ochranu dat a kybernetickou bezpečnost, přičemž více než polovina z nich vloni utrpěla výpadky provozu v důsledku ztráty dat. Proto Acronis představuje nový licenční model umožňující partnerům využívat jedno ucelené řešení namísto správy několika nástrojů. Od 31. března společnost všechna řešení pro poskytovatele služeb sjednotila v jediné – Acronis Cyber Protect Cloud. S novým licenčním modelem dostanou poskytovatelé služeb, kteří využívají Acronis Cyber Protect Cloud, přístup k nezbytným nástrojům kybernetické ochrany bez placení nebo s cenou podle využití. Tyto nezbytné nástroje zahrnují:
  • Oceněné funkce full-image a souborového zálohování a obnovy, které dokáží ochránit více než 20 platforem,
  • Engine pokročilé behaviorální detekce na bázi AI, který zastaví malware, ransomware a zero-day útoky v reálném čase a vylepší existující ochranu proti malwaru,
  • Centralizovanou správu integrující oblíbené RMM a PSA systémy, aby partneři mohli nadále fungovat v systému, který jim vyhovuje.
  • Vyhodnocování zranitelnosti, bezpečná synchronizace a sdílení, blockchainová notarizace a další zabudované funkce.
Kombinace zahrnutých funkcí dovolí partnerům vybudovat prvotřídní portfolio služeb, aniž by museli za cokoli platit předem. Datové centrum v Praze V březnu také Acronis zprovoznil Acronis Cloud Data Center v Praze. Jako jedno ze 111 lokálních datových center, které Acronis plánuje po celém světě nasadit, poskytuje pražské Acronis centrum MSP partnerům přístup ke kompletní sadě řešení kybernetické ochrany. S jejich pomocí mohou svým zákazníkům dodávat služby s rychlejším přístupem, nepřetržitou dostupností a s umístěním dat na území České republiky. „Existence datového centra Acronis v České republice je pro naše zákazníky a partnery důležitou zprávou.“ řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Lokální poskytovatelé MSP služeb nyní mohou zabezpečit data svých klientů při vědomí, že mají podporu velkého globálního dodavatele, který funguje v režimu 24x7x365. A čeští zákazníci mají jistotu, že jsou jejich data uložena v České republice a splňují všechna současná i budoucí nařízení.“ Globální síť datových center Acronis již zahrnuje centra v USA, Velké Británii, Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Francii, Německu, Španělsku, Izraeli, Japonsku, Austrálii, Kanadě a Singapuru. S novým datovým centrem v Praze mají lokální poskytovatelé služeb k dispozici úložiště, kam mohou ukládat kritická data svých klientů. Poskytovatelé služeb, kteří mají zájem zjistit více informací o výhodách a příležitostech řešení kybernetické ochrany Acronis Cyber Protect Cloud a datového centra v Praze, mohou navštívit https://old.acronis.cz/produkt/cyber-protect-cloud/ či napsat na [email protected].


    Kontaktujte nás