Portfolio N-able

Díky řešením N-ABLE získáte komplexní, bezpečné a snadno použitelné nástroje pro správu IT

N-able je již více než 20 let dodavatelem nástrojů pro poskytovatele řízených služeb (MSP), kteří je využívají ke správě, monitoringu a zabezpečení IT infrastruktur svých zákazníků. Řešení N-able využívá přes 25 000 MSP poskytovatelů pro správu více než 500 000 firemních sítí a 8 milionů koncových bodů.

Produkty

N‑able N‑sight image

N‑able N‑sight

Využijte široké možnosti vzdáleného monitoringu a správy, bezpečný vzdálený přístup a možnost propojení s ticketovacím a fakturačním systémem v řešení, které poskytuje prvotřídní funkcionalitu ve všem, co ke správě IT potřebujete.
N-able N‑central image

N-able N‑central

Čím je váš IT business větší, tím efektivnější musí být. N-able N-central nabízí výkonnost, široké možnosti přizpůsobení a automatizace, a vše ostatní co od špičkového RMM očekáváte.
N-able Cove Data Protection image

N-able Cove Data Protection

N-able Cove Data Protection je cloudové řešení navržené tak, aby pro vás byly zálohování a obnova dat co nejjednodušší, ať už jsou z jakéhokoliv zdroje.
N-able EDR image

N-able EDR

N-able Endpoint Detection and Response (EDR) je nejlepší obranou vašich zařízení proti všem typům malwaru. Využívá AI k ochraně proti téměř všem typům útoků bez nutnosti aktualizací a nabízí i možnost deep visibility.
N-able MDR image

N-able MDR

N-able Managed Detection and Response (MDR) je plně spravované kybernetické zabezpečení. Služba, kterou poskytuje N-able zahrnuje nepřetržitý dohled, vyhledávání hrozeb, jejich zastavení a nápravu, a to bez nutnosti vlastního SOC týmu. Zároveň pomůže snadno splnit předpisy a podmínky kybernetického pojištění.
N-able Cloud Commander image

N-able Cloud Commander

Sjednocená správa všeho v rámci Microsoft Cloud Jediné multi-tenantní řešení pro cloudová řešení Microsoftu, které umožňuje spravovat, zabezpečit, standardizovat a automatizovat uživatele M365, zdroje Azure a zařízení v Intune. Cloud Commander vám umožní:
  • Jednoduše automatizovat
  • Zvýšit bezpečnost – nastavení oprávnění a zásad napříč uživateli i zařízeními
  • Centrální dashboard pro správu všech cloudových produktů na jednom místě
N-able Passportal image

N-able Passportal

Bezpečné a efektivní řešení pro správu hesel a dokumentace. 
N-able DNS Filtering image

N-able DNS Filtering

DNS Filtering poskytuje silnější ochranu proti hrozbám na internetu, větší přehled o síti a podrobné reporty o aktivitě a požadavcích.
N-able Mail Assure image

N-able Mail Assure

Mail Assure chrání uživatele před e-mailovými hrozbami jako phishing a malware využitím dat z naší uživatelské báze obsahující 1,8 miliónu domén. Obsahuje také nástroje pro zajištění kontinuity provozu a šifrovaný archiv e-mailů. 
N-able MSP Manager image

N-able MSP Manager

Nástroj pro správu požadavků, sledování času který na nich strávíte, zaznamenávání nákladů na jejich řešení a tvorbu podkladů pro fakturaci.
N-able Take Control image

N-able Take Control

Jednoduché a bezpečné připojení ke vzdáleným zařízením s možností spojení po lokální síti, přesunem souborů, přístupu k registrům a spoustou dalších funkcionalit.