Portfolio Acronis

Správa zabezpečení, zálohování a zotavení po havárii může být noční můrou, my pro vás vše spojíme do jediné platformy.

Acronis je lídrem v segmentu kybernetické ochrany v prostředí hybridního cloudu, tj. on-premise, v cloudu či v obou prostředích. Acronis chrání veškerá data ve všech IT ekosystémech včetně fyzických, virtuálních, cloudových, mobilních a aplikačních. S více než 500 000 firemními zákazníky a globální komunitou poskytovatelů služeb, resellerů a ISV partnerů je Acronis prověřeným dodavatelem 80 % podniků žebříčku Fortune 1000 a celkem více než 5,5 milionu zákazníků. S centrálami ve Švýcarsku a Singapuru je Acronis globální organizací se zastoupeními po celém světě a partnery ve 150 zemích.

Produkty

Acronis Cyber Protect Cloud image

Acronis Cyber Protect Cloud

Poskytovatelům služeb přinášíme zálohování, DR, kybernetickou bezpečnost a správu koncových bodů v jednom integrovaném řešení
Acronis Cyber Protect pro firmy image

Acronis Cyber Protect pro firmy

Kybernetická ochrana v neustále se rozvíjejícím prostředí hrozeb je výzvou. Zabezpečte vaše data před veškerými hrozbami s Acronis Cyber Protect – jediným řešením kybernetické ochrany, které přirozeně integruje ochranu dat a kybernetickou bezpečnost.
Acronis Cyber Protect Home Office image

Acronis Cyber Protect Home Office

Pevné disky selhávají. Káva se může rozlít. Kybernetické hrozby ústí v útoky. Zabezpečte svůj digitální svět před všemi hrozbami pomocí jediného řešení kybernetické ochrany, které poskytuje jedinečnou integraci ochrany dat a kybernetické bezpečnosti v jednom.