loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Kerio Control s VPN na 3 měsíce zdarma


GFI Software nabízí Kerio Control na 3 měsíce zdarma se všemi funkcemi včetně VPN, aby společnosti lépe zvládaly management vzdálených pracovišť během pandemie COVID-19.

Umožněte práci z domu

Virtuální privátní síť (VPN) dovolí vzdáleným zaměstnancům pracovat s firemní sítí, jako kdyby seděli ve firemní kanceláři.

Proč je to důležité?

Cloudové aplikace jsou většinou jednoduše dostupné i při práci z domova. K firemním souborům a datům ale často vede složitější cesta, a to záměrně. Data podléhající regulacím, citlivá osobní a další důležitá data je třeba nevystavovat zbytečnému riziku.

Jak VPN funguje?

VPN má dvě základní složky: firemní síť a vzdálené pracoviště. VPN mezi nimi vytváří spojení a firemní síť se tak stává přístupnou ve vzdáleném pracovišti.

První potřebujete vytvořit bod bezpečného připojení na vaši síť. Kerio Control může být vaším bodem připojení a přitom bezpečným firewallem. Vzdálení pracovníci si stáhnou či obdrží jednoduchého VPN klienta Kerio Control a nainstalují jej na zařízení, ze kterých se připojují k firemní síti. Instalace klienta trvá zhruba dvě minuty. S nainstalovaným klientem a přístupovými údaji se pak zaměstnanci mohou bezpečně připojit do firemní sítě.

Řešení, kterému důvěřují statisíce zákazníků z celého světa

(Recenze z března 2020)

Co se dá s VPN dělat?

Zaměstnanci mohou dělat na firemní síti všechno úplně stejně, jako kdyby seděli v kanceláři. Z hlediska sítě tam totiž jsou. Mají přístup k zabezpečeným souborům a k okolnímu internetu se také mohou připojovat přes VPN.

Je VPN drahá?

S Kerio Control není VPN drahá ani složitá k instalaci. Kerio Control je dostupné jako hardware nebo jako virtuální appliance. Je dostupné v rozličných velikostech, aby pokrylo 10-15 i 250 zaměstnanců. Set up a konfigurace trvá asi 15 minut. Stáhnutí a instalace klienta na straně home office pak netrvá minuty ani 2.    Kontaktujte nás