loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Rozšíření partnerství s týmem Red Bull

Scuderia Toro Rosso a Acronis rozšiřují své partnerství o dlouhodobý sponzoring a technologickou podporu

Praha, 29. července 2016Scuderia Toto Rosso, závodní tým Formule 1, a Acronis, celosvětový lídr hybridních cloudových řešení ochrany dat, rozšířili svou spolupráci uzavřenou původně na Velkou cenu Maďarska na dlouhodobé partnerství. Nové partnerství poskytne týmu F1 rychlou inovaci, vyšší bezpečnost a vyšší výkonnost během závodů a mimo ně.

Součástí partnerství je logo, které bylo umístěno na boku monopostu Red Bull a závodních kombinézách během Velké ceny Maďarska a které zde zůstane i v dalších závodech jako symbol technologické podpory společnosti Acronis k zajištění ochrany IT infrastruktury Toro Rosso. Tým společnosti Acronis si uvědomuje komplexnost procesů motoristického sportu, kde svou roli hraje každá tisícina sekundy. Tým Toro Rosso bude využívat hybridní cloudová řešení  Acronis ke garanci dostupnosti dat v kritických chvílích – při závodech a během příprav na ně.

Scuderia Toro Rosso generuje během každého závodního víkendu zhruba 700 GB dat. Stovky senzorů monitorují monoposty a poskytují informace v reálném čase, které jsou okamžitě analyzovány a využívány ke zlepšení výkonu. Data jsou rovněž přenášena do centrály týmu v italské Faenze, kde je tým inženýrské podpory a datových analytiků využívá ke zlepšování vozů a novým závodním strategiím.

Sport je dnes byznys, který spoléhá na data – data jsou získávána s cílem rychlé inovace a umožňují týmům efektivně a úspěšně rozhodovat. „V našem konkurenčním prostředí je stále důležitější chránit všechny technické informace s využitím špičkového softwaru a Acronis dokáže nabídnout přesně to, co potřebujeme. Nyní, když jsme uzavřeli dlouhodobé partnerství, se těšíme na spolupráci nejen na sponzorské úrovni, ale také na úrovni technologické spolupráce využívají špičkových produktů datové ochrany v naší továrně a v závodním týmu. Jsem si jist, že obě strany získají v rámci spolupráce významné přínosy, jež nám pomohu se posunout opět o kousek dále.,“ řekl Fran Tost, ředitel týmu Scuderia Toro Rosso.

Scuderia Toto Rosso je silným týmem především v oblasti výzkumu a vývoje, který analyzuje obrovská množství dat a ladí vozy speciálně pro každý závod v závislosti na historii a aktuálních podmínkách na trati. Acronis klade na oblast výzkumu a vývoje rovněž velkou důležitost a investuje do těchto aktivit velké prostředky. Oba týmy spojí své síly k dosažení co nejlepších výsledků, jak na poli závodů, tak v oblasti ochrany dat, zaměřením se na zlepšení přesnosti, výkonu, navrhování, inovace a týmové práce. Nové partnerství povede ke zvýšení bezpečnosti a rychlosti jak na trati tak mimo ni.

“Acronis je špičková technologická společnost, rychle rostoucí v oblasti ochrany dat, která je velmi úzce spojena s našim sportem. Naše spolupráce bude znamenat krok vpřed pro obě strany,“ řekl Daniil Kvyat, jezdec Toro Rosso.

“Závodní týmy jsou velmi efektivní ve využívání dat k rychlé inovaci a vývoji nové technologie. Acronis bude stát bok po boku Scuderia Toro Rosso na trati i mimo trať, zdokonalovat naši technologii a dodávat nejlepší produkty našim partnerům a zákazníkům,“ řekl Serguei Beloussov, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Acronis. „Tým Scuderia Toro Rosso soutěží v motorismu, ale Acronis se může pod jeho filozofii úspěchu, kterou je kombinace osobní vynalézavosti, týmové podpory a špičkových technologií a inženýrství, plně podepsat. Velice uznáváme hodnoty týmu Red Bull a jejich týmová vize souzní s naší týmovou kulturou, která je úspěšná jak ve sportu, tak v byznysu.“    Kontaktujte nás