loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

mobilEcho – Bezpečná mobilní správa souborů pro mobilní podnikové uživatele

Mobilní zařízení mají na podnikový svět hluboký dopad, zasáhla prakticky všechna odvětví a oblasti – prodej, marketing, finance, právo, zákaznickou podporu, vývoj, atd. Ve velmi krátké historii mobilních zařízení, jako je například iPad a iPhone, zakořenily stejně jako notebook pevně v korporátní kultuře.

Existují ale otázky, které je potřeba řešit. Bezpečnost, dodržování firemních politik a management jsou jen některé z problémů, které musí podniky a IT oddělení zvládat. Jak lze mobilním uživatelům poskytnout zabezpečený přístup k firemnímu obsahu a souborům na souborových serverech, SharePointu a NAS zařízeních?

Odpověď je mobilEcho: první a jediný software pro management mobilních souborů MFM (Mobile File Management) a pro mobilitu podnikových uživatelů. mobilEcho umožní IT oddělení poskytovat uživatelům bezpečný a řízený přístup prostřednictvím autentizace služby Active Directory k souborům a obsahu na souborových serverech a v NAS úložišti organizace, stejně jako mají na svém notebooku nebo počítači. mobilEcho poskytuje uživatelům jednoduché a snadno použitelné řešení a IT oddělení možnost implementovat bezpečnostní a kontrolní opatření vyžadované danou organizací.

mobilEcho umožňuje podnikovým uživatelům mobilních zařízení snadný, bezpečný a spravovaný přístup k podnikovým souborovým serverům, SharePointu a NAS zařízením. Zbaví vás všech starostí způsobených využíváním nebezpečných a nevyhovujících spotřebitelských služeb zaměstnanci. mobilEcho umožňuje IT oddělení zabezpečit a kontrolovat přístupy a současně zajistit, aby uživatelé měli přístup k obsahu, souborům a materiálům potřebným k práci.

mobilEcho je základem jakékoli podnikové strategie mobility, která mobilním uživatelům umožní bezpečný přístup k obsahu a souborům.

Ať už organizace aplikuje strategii vlastních zařízení zaměstnanců (BYOD), poskytuje zaměstnancům mobilními zařízení, nebo kombinuje obojí, mobilEcho dokáže zajistit bezpečný přístup správným lidem ke všem firemním souborům a obsahu. Můžete si stáhnout zkušební verzi, nebo se podívat na ukázku aplikace mobilEcho.    Kontaktujte nás