Zebra na rozcestníku: Listopad 2022

 

 

Vítáme Vás na listopadovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Propagační akce platné v listopadu:

N-able

 • Snížená minimální objednávka u N-able N-central jde ruku v ruce se dvěma zvýhodněnými balíčky: Jeden s antivirem za 2,48 € na zařízení a druhý s EDR za 3,37 € za zařízení. Nabídka je ideální pro partnery, kteří by chtěli začít s N-able, ale mají vyšší počet zákazníků a chtějí se víc věnovat automatizaci; případně pokud chtějí on-prem řešení nebo mají zákazníky se sítěmi se specifickými bezpečnostními požadavky.

 • Využijte také nabídku přechodu od konkurence (Kaseya, Datto, ConnectWise, Ninja & Barracuda), se kterou budete mít po zbývající dobu smlouvy s konkurencí celý N-central za 1 € měsíčně.

 • Stále platné je i propagační akce N-sight Bundle: celých 100 N‑Sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Jednotlivé nabídky lze kombinovat. Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která Vám vždy ráda pomůže.

 

Acronis

 • Pokud ještě nejste poskytovatelem služeb Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma, dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
  https://files.zebra.cz/t/yqxOY5aGLJDu
 • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
  https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.
  https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m

Všechny propagační akce byly prodlouženy až do konce roku 2022. Pokud byste měli o kteroukoli z nich zájem, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Podívejte se na záznam webináře GFI Software a zjistěte, jak důležité je zajistit, aby měly všechny aplikace k dispozici síťové prostředky, které potřebují pro dosáhnutí skvělé uživatelské zkušenosti a že dosáhnout toho můžete monitorováním v reálném čase a správou šířky pásma produktem Exinda. Dozvíte se také hlavní rozdíly mezi firewally a řešením Exinda a o případech použití tohoto řešení v reálných společnostech.

I v listopadu, 28., bude pokračovat pravidelné online insiders setkání pro partnery, GFI SE Monthly Office Hours s Jozefem Kačalou. Přihlásit se k němu můžete zde.

V ČR roste počet organizací, pro které je splnění zákonných požadavků jedním z klíčových kritérií při výběru řešení IT bezpečnosti. Již 37 % českých firem uvádí „compliance“ jako jeden ze standardních či dokonce jako hlavní požadavek při budování IT bezpečnosti, uvádí GFI Software na základě průzkumu mezi místními partnery a klienty.

Kerio Connect verze 10.0.0. je připravena na vydání, a to v nejbližších dnech. Nabídne dlouho očekávané výrazně rychlejší KOFF vyhledávání, integrací s kalendářem MS Teams a podporou pro ActiveSync 16.0.

Společnost Labaš, největší slovenský velkoobchod s potravinami na Slovensku, nyní využívá k efektivní podnikové komunikaci řešení GFI KerioConnect, které představuje „dobrý kompromis mezi širokou funkčností, snadnou správou a celkovými náklady na vlastnictví“.

Acronis

Společnost Acronis představila nový produkt, Acronis Advanced Security + EDR, v rámci platformy Acronis Cyber Protect Cloud. Advanced Security + EDR (Endpoint Detection and Response) přináší inovativní přístup k účinné detekci, eliminaci a nápravě hrozeb bez komplexnosti typické pro jiná EDR řešení.

Acronis Cyber Protect Cloud se v listopadové aktualizaci dočkal mimo jiné i integrace s HaloPSA. Ta má za cíl ušetřit MSP poskytovatelům hodiny manuální práce. Umožňuje totiž automatizaci managementu zákazníků od provisioningu tenantů a produktů přes řešení ticketů až po vykazování a účtování využití.

Již 43 % českých podniků zažilo několikahodinový výpadek obchodního provozu v důsledku ztráty firemních dat, vyplývá z výsledků lokálního dotazování. I když většina ztrát firemních dat je stále způsobena lidským faktorem či selháním zařízení, roste počet případů ztrát v důsledku kybernetických útoků.

N-able

Společnost CRN® již druhý rok po sobě vyhlásila N-able vítězem v kategorii RMM platformy pro MSP v rámci prestižního reportu CRN Annual Report Card (ARC) Awards 2022. N-able se umístil na prvním místě v podkategoriích Produktové inovace, Partnerství a Řízené a cloudové služby, díky čemuž překonal své konkurenty a zajistil si celkové vítězství. Ocenění ARC Awards jsou známá jako jedno z nejprestižnějších ocenění v oboru IT.

Listopadové webináře:

22. listopadu: Webinář Acronis

První listopadový webinář z produkce ZEBRA SYSTEMS slouží k seznámení se s novou funkcionalitou v Acronis Cyber Protect Cloud, Advanced Management packu: Acronis Cyber Scripting. V tomto krátkém technickém webináři s Janem Ptáčkem se můžete těšit i na názornou ukázku.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

24. listopadu: Webinář N-able

Následovat bude webinář N-able EDR – Posuňte zabezpečení na další úroveň z produkce ZEBRA SYSTEMS, na kterém Vám Kateřina Machová a Ondřej Šabata představí řešení od N-able, díky kterému můžete detailně analyzovat všechny události v síti a odhalit tak i ty nejzákeřnější pokusy o napadení.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

29. listopadu: Webinář GFI Software & N-able

Posledního listopadového webináře z produkce ZEBRA SYSTEMS se znovu ujme duo Kateřina Machová a Ondřej Šabata. Namísto jejich tradičního zaměření se na jedno konkrétní řešení tentokrát představí širší téma: Bezpečnost e-mailu v cloudu i na vlastním železe.

K webináři se můžete registrovat zde.