loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Velkoobchod Labaš spoléhá v komunikaci na GFI KerioConnect

Řešení poskytuje pracovníkům komfortnější práci s e-maily, vyšší produktivitu a lepší zabezpečení

PRAHA, 7. listopadu 2022 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, uvedla, že Labaš, největší slovenský velkoobchod s potravinami na Slovensku, využívá řešení GFI KerioConnect k efektivní podnikové komunikaci. Řešení, které nasadila a spravuje firma RD-System Slovakia, poskytuje pracovníkům společnosti komfortnější práci s e-maily, vyšší produktivitu a vyšší úroveň bezpečnosti.

Firma provozovala starší systém elektronické pošty, který poskytoval pouze základní funkce a neumožňoval sofistikovanější práci s e-maily, sdílení kalendářů, rozšíření do mobilních zařízení apod. S postupným nárůstem e-mailové komunikace v podniku – na úkor telefonických hovorů či faxových zpráv – rostly také nároky na firemní poštovní systémy a v neposlední řadě také na zabezpečení uživatelských mailboxů. Každý den aktuálně do firmy přichází a odchází na 6 400 e-mailů s celkovým objemem téměř 2 GB dat.

Zákazník nasadil poštovní systém GFI KerioConnect včetně napojení na klienta Microsoft Outlook. Uživatelé v rámci řešení využívají hlavně e-maily, kalendáře a také elektronickou poštu v mobilních zařízeních.  Součástí řešení, na které v současnosti spoléhá 320 uživatelů, jsou také důležité prvky IT bezpečnosti včetně antivirové a antispamové ochrany a možnost archivace elektronické pošty.

Řešení GFI KerioConnect splnilo očekávání na bezpečný on-premise e-mailový systém za přijatelné náklady.  V porovnání s předchozím e-mailovým systémem nabízí GFI KerioConnect jednotlivým uživatelům společnosti komfortnější práci s e-maily, vyšší produktivitu díky integraci s kalendářovými záznamy, a lepší zabezpečení díky antivirové ochraně a archivaci pošty.

„Kromě velkoobchodní činnosti náš zákazník provozuje také 33 vlastních maloobchodních prodejen, což se mimo jiné projevuje na velmi intenzivní e-mailové komunikaci,“ řekl Ing. Rudolf Horváth, technický ředitel, RD-System Slovakia spol.s r.o. „I když se postupně objevují nové formy komunikace včetně chatování či aplikací pro spolupráci, elektronická pošta ve společnosti Labaš stále představuje klíčovou infrastrukturu. Z tohoto pohledu reprezentuje námi provozované řešení GFI KerioConnect dobrý kompromis mezi širokou funkčností, snadnou správou a celkovými náklady na vlastnictví.“

O společnosti Labaš

Slovenská společnost Labaš byla založena v roce 1992 Miroslavem Labašem, současným jednatelem společnosti. Z garáže v domě jeho rodičů se za 30 let rozrostla na největší slovenský velkoobchod s potravinami na Slovensku a dnes zásobuje zákazníky ze skladů o rozloze 20 000 m2, které se nacházejí v Košicích. Sortiment výrobků se v průběhu let postupně rozšířil z kávy a oříšků na dnešních více než 8 000 aktivních skladových položek, které denně dodává do celého Slovenska, ale i do několika zemí EU a zámoří. Společnost zaměstnává 1 500 pracovníků, dodává více než 2 700 nezávislých odběratelů a zásobuje téměř 800 maloobchodní prodejen.

 

     Kontaktujte nás