loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

25. 10. 2022

RMM platforma N-able opět č. 1 v hodnocení CRN 

Společnost se také umístila na prvním místě v produktových inovacích, partnerství a řízených a cloudových službách

PRAHA, 25. října 2022 – Společnost ZEBRA SYSTEMS, distributor řešení N-able na českém a slovenském trhu, oznámila, že společnost CRN® již druhý rok po sobě vyhlásila N-able vítězem v kategorii RMM platformy pro MSP v rámci prestižního reportu CRN Annual Report Card (ARC) Awards 2022. N-able se umístil na prvním místě v podkategoriích Produktové inovace, Partnerství a Řízené a cloudové služby, díky čemuž překonal své konkurenty a zajistil si celkové vítězství.

Ocenění ARC Awards, která jsou známá jako jedno z nejprestižnějších ocenění v oboru IT, nabízejí poskytovatelům řešení důležitou zpětnou vazbu, která vyzdvihuje úspěšné výrobce technologií za vytváření produktových nabídek zaměřených na partnerský kanál, vývoj silných partnerských programů a budování dlouhodobých úspěšných vztahů s poskytovateli řešení.

Ocenění přichází po roce, ve kterém N-able nadále investoval do svých dvou vlajkových platforem pro vzdálený monitoring a správu (RMM). Na trh nedávno uvedený N-able N-sight™ RMM kombinuje RMM se službami Take Control a MSP Manager, a poskytuje tak ucelené komplexní řešení, které pomůže MSP partnerům rychle začít a efektivně škálovat. N-central® je navržen pro větší MSP poskytovatele, kteří chtějí rychle růst, a umožňuje standardizaci a orchestraci v měřítku, jež zajistí dostatečnou personalizaci, automatizaci, detailnější monitoring, chytřejší záplatování a integraci.

„Ocenění ARC je pro nás nejvyšší poctou, protože je založeno přímo na hlasování partnerů, a podtrhuje naše úsilí o vývoj chytrých a efektivních řešení,“ řekl John Pagliuca, generální ředitel společnosti N-able. „Od rozšířené cloudové strategie, přes detailní zaměření na bezpečnost a zvýšené investice do našich RMM platforem, až po široké spektrum programů, které jdou nad rámec technologie, se neustále snažíme posunout úspěch našich partnerů na vyšší úroveň. Jsme vděční CRN za realizaci těchto ocenění a blahopřejeme všem letošním vítězům.“

Ocenění ARC jsou založena na průzkumu realizovaném prostřednictvím výhradně zvaných respondentů, který provádí společnost The Channel Company. V letošním ročníku byly zařazeny odpovědi od 3 000 poskytovatelů, kteří hodnotili 82 výrobců na základě čtyř kritérií: produktové inovace, podpora, partnerství a řízené cloudové služby. Ocenění byla udělena ve 25 hlavních produktových kategoriích v technologických oblastech klíčových pro úspěch partnerského businessu.

Informace o výsledcích CRN 2022 ARC můžete nalézt online na www.CRN.com/ARC a jsou uvedeny v říjnovém vydání CRN Magazine.

 

Více o nabídce RMM řešení od N-able lze získat na lokálních stránkách https://www.zebra.cz/produkty-n-able/.    Kontaktujte nás