Zebra na rozcestníku: Duben 2022

 

 

Vítáme Vás na dubnovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně nás můžete kdykoli kontaktovat přes e‑mail nebo telefon. Na konci stránky najdete detailní rozpis chystaných webinářů.

Propagační akce platné v dubnu:

GFI Software

  • Na Q2 pro Vás máme připravenou jedinečnou akci. Zajisté víte, že boxy Kerio boxy série 1000 a 3000 jsou End of Life. Chcete vyměnit svůj starý box za nový? S tříletým předplatným budete mít výměnu za nové boxy zadarmo. Neváhejte nás kontaktovat, připravíme Vám nabídku na míru.

Více informací o partnerských promo akcích GFI Software naleznete v sekci Promotions na partnerském portálu, nebo nás prosím kontaktujte.

Acronis

  • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu:
    https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK

  • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat antivirus od Acronis nebo jakýkoli jiný (anebo všechny) Advanced Packy. Zkrátka, ve hře je toho nemálo:
    https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m

Obě propagační akce jsou platné do druhé poloviny června. Štěpán Bínek Vám s jejich využitím kdykoli rád pomůže.

N-able

  • N-able Gamechanger pokračuje. Předplacením produktů N-able RMM, N-central, EDR, PassPortal nebo MailAssure získáte první 3 měsíce zdarma (po skončení trial verze).

Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

GFI Software zveřejnilo nová, sjednocená loga produktů a plán vývoje. Záznam z anglického webináře, kde došlo i na zmiňovaný plán vývoje, najdete zde. Pokud raději uvítáte prezentaci v češtině a slovenštině, Lenka Kunecová z GFI Software Vám roadmapu představí 28. 4. na webináři z produkce ZEBRA SYSTEMS. O čem bude druhá část našeho webináře zjistíte níže, v sekci Webináře a další akce v dubnu.

Společnost také nedávno uvedla, že podle jejího průzkumu provedeného mezi partnery v ČR a na Slovensku necelá polovina malých a středních firem (SMB) stále nechává aktualizace svých systémů na svých uživatelích. Průzkum byl proveden v únoru 2022 mezi prodejci společnosti ZEBRA SYSTEMS.

 

N-able

Společnost N-able provedla a zveřejnila průzkum, podle kterého vede prudký růst kybernetických útoků 7 z 10 SMB zákazníků poskytovatelů řízených služeb (MSP) ke zvýšení jejich IT rozpočtu. Nárůst útoků na své klienty totiž registruje celých 82 % poskytovatelů.

 

Acronis

Nově vydaná verze Acronis Cyber Protect Cloud 22.03 přináší mimojiné Disaster recovery a failover pro Azure VMs, ochranu proti malwaru pro Apple M1 ARM a jednoduchou obnovu strojů chráněných Bitlockerem.

Společnost Acronis představila výsledky svého každoročního průzkumu Cyber Protection Week: 56 % IT uživatelů vloni nenávratně ztratilo svá data, nicméně jejich zálohovací návyky se příliš nezměnily.

Webináře a další akce v dubnu:

14.  dubna, 13:30: Webinář N-able

Prvním dubnovým webinářem z produkce ZEBRA SYSTEMS, Jak začít používat N-able RMM, Vás provede Ondřej Šabata. Vysvětlí Vám všechny náležitosti a kroky potřebné ke zvládnutí tohoto řešení—tedy jak na založení trialu, počáteční nastavení, nasazení agentů, nastavení monitoringu a další volitelné součásti—stručně, jasně a od základu. Webinář vřele doporučujeme začínajícím uživatelům a novým zájemcům.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

21. dubna, Ostrava: JAK ZAROBIT na Acronisu, GFI a N-able?

Legendární, krom minulého roku pravidelné, setkání pro všechny partnery ZEBRA SYSTEMS. Má jedinou slabinu. Musíte na něj přijet do Ostravy. Litovat ale budete jen těžko. Čekají Vás 3 kola vyšperkovaných vystoupení o 3 konkrétních vendorech a 1 panelová diskuze, proložené obědem a přestávkami a zakončené degustací vín a následným (dobrovolným) přesunem na pivo na Stodolní.

Časový harmonogram akce a stále otevřenou, avšak brzy se uzavírající možnost se zaregistrovat najdete zde.

 

28. dubna, 13:30: Webinář GFI Software

Na konci měsíce se ještě můžete těšit na webinář Roadmapa produktů GFI a novinky v Kerio Connect z produkce ZEBRA SYSTEMS s naším Ondřejem Šabatou a s Lenkou Kunecovou z GFI Software. V první části se dozvíte vše zajímavé o zbrusu novém plánu vývoje produktů (roadmapě), v té druhé vše potřebné o novinkách, jako jsou dvoufaktorové ověřování nebo certifikáty Let´s Encrypt v Kerio Connect.

K webináři se můžete registrovat zde.