loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

GFI FaxMaker v PILANA Knives

GFI FaxMaker zefektivnil faxovou komunikaci  ve společnosti PILANA Knives

Mnoho zahraničních obchodních partnerů stále preferuje faxování  

PRAHA, 4. dubna 2017 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, oznámila, že PILANA Knives, přední světový výrobce průmyslových nožů pro dřevozpracující průmysl a recyklaci se sídlem v Hulíně, zrychlila faxovou komunikaci a zvýšila uživatelských komfort s pomocí řešení GFI FaxMaker. PILANA Knives využívá faxovou infrastrukturu jako jeden z důležitých komunikačních nástrojů, protože více než 97 % své produkce exportuje do celého světa a hlavně v západoevropských zemích existuje stále silná tradice založená na obchodní komunikaci prostřednictvím faxových zpráv.

Ve firmě provozovali 10 faxových přístrojů nejrůznějších značek, jak pro příchozí, tak pro odchozí zprávy, jejichž obsluha byla do značné míry komplikovaná a zdlouhavá. Převedením faxové komunikace do jednotného prostředí došlo ve společnosti ke značnému zjednodušení a zefektivnění obsluhy. Díky automatickému vstupnímu směrování se faxy zasílají přímo do zařízení příjemce, takže v porovnání s předchozím systémem manuálních procesů došlo ke snížení rizika ztráty důležitých faxů či jejich přečtení neoprávněnými osobami.

Po uvedení nového řešení do provozu došlo k převedení všech do té doby manuálně zasílaných a přijímaných faxů na platformu GFI FaxMaker, což znamenalo 1 200 příchozích faxových zpráv a 600 odchozích zpráv čtvrtletně.  Obchodníci mají nyní možnost pohodlné obsluhy faxů v prostředí Microsoft Outlook.

„Díky tomu, že naše společnost své výrobky ve značné míře vyváží do zahraničí, máme intenzivní komunikaci s obchodními partnery, kteří především na západ od nás stále více důvěřují faxovým zprávám než e-mailům,“ řekl Josef Podsedníček, systémový inženýr, PILANA Knives a.s. „Proto jsme se rozhodli modernizovat původní systém faxových přístrojů efektivnějším centralizovaným faxovým serverem. Ten jednak poskytl vyšší komfort obchodníkům a jednak jednodušší správu řešení, což v konečném důsledku znamenalo snížení nákladů a zvýšení celkové efektivity.“

O PILANA Knives

PILANA Knives je jedním z největších světových výrobců průmyslových nožů pro dřevozpracující průmysl a recyklaci s ročním obratem necelé 1 miliardy Kč. Unikátní technologie výroby a použití vysoce kvalitních legovaných ocelí určuje výslednou kvalitu, a především odolnost vyráběných dílů. Použitá nástrojová ocel je vyrobena v EU a je vždy tou nejlepší a optimální variantou pro daný segment trhu. Při výrobě využívá nejmodernější technologie a široké nasazení CNC strojů v průběhu celého procesu. Nástroje tepelně zpracovává ve vlastní průběžné atmosférické nebo vakuové peci a nově nabízí také kryogenní metodu pro maximální odolnost výrobků. Finální vzhled a povrchová úprava je výsledkem použití CNC brusek. Společnost neustále investuje do inovativních procesů, nakupuje nové stroje a vylepšuje výkonnost výrobků za použití nejnovějších technologií. Nové metody dodávají výrobkům požadovanou přesnost a dlouhodobou spolehlivost.

Kompletní případová studie je dostupná v tomto PDF dokumentu.    Kontaktujte nás