loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

GFI Archiver ve firmě Démos trade

Démos trade archivuje elektronickou poštu s GFI Archiver

 Archivační řešení poskytuje firmě jednodušší administraci, uživatelský komfort a méně starostí s úložnými kapacitami

PRAHA, 24. května 2016 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, oznámila, že Démos trade, mezinárodní obchodní společnost zabývající se prodejem materiálů pro výrobu a kompletaci nábytku, využívá GFI Archiver k efektivnějšímu archivování elektronické pošty. Řešení ulehčuje správu e-mailového archivu, poskytuje možnost rychlého a komfortního vyhledávání starší pošty ve známém prostředí Microsoft Outlook a snižuje náklady na úložné kapacity.

Vzhledem ke svému rozšíření ve střední Evropě provozuje 350 uživatelů společnosti Démos trade poměrně intenzivní e-mailovou komunikaci. Každý měsíc vznikne na 40 GB nových e-mailů, které je třeba uložit. Jedním z klíčových motivů pořízení specializovaného archivačního řešení bylo, aby uživatelé přestali neustále řešit velikost své schránky a PST souborů a mohli bez obav smazat cokoliv s vědomím, že mohou vše najít později. Důležitým faktorem volby GFI Archiver bylo velmi dobré propojení s klientským systémem Microsoft Outlook.

Systém funguje naprosto automaticky a v současnosti spravuje na 1,5 TB dat v cca 10 milionech archivovaných e-mailů. Eliminuje následky případné ztráty důležitých dat a také jejich nechtěné či úmyslné změny. Kromě nastavení archivace a vytvoření několika globálních pravidel pro archivované e-maily nevyžaduje ze strany administrátorů žádné zásahy.

„Z pohledu IT administrace došlo ke značnému zjednodušení naší práce a díky GFI Archiver máme nyní kontrolu nad správou podnikové elektronické pošty,“ řekl Marek Malohlava, ICT Specialista ve společnosti Démos trade. „Uživatelé získali intuitivní nástroj pro vyhledávání starší pošty, který jim umožňuje nalézt požadovaný e-mail mnohem rychleji. A zároveň management společnost se nemusí obávat o ztrátu e-mailů důležitých pro fungování firmy.“

GFI Archiver je řešení pro centralizovanou archivaci souborů a e-mailů pro malé a středně velké podniky (SMB). V nejnovější verzi 12 přináší podporu pro nejnovější platformy společnosti Microsoft včetně Exchange 2016, Outlook 2016 a Windows 10 a vylepšenou vyhledávací funkcionalitu umožňující dosáhnout rychlejších výsledků jak uživatelům, tak administrátorům. Více informací o GFI Archiver 12 na http://gfi-software.cz nebo http://www.gfi.com/.

O Démos trade

Démos trade je mezinárodní obchodní společnost zabývající se prodejem materiálů pro výrobu a kompletaci nábytku včetně jeho příslušenství, doplňků a vybavení interiérů, se širokou sítí prodejních skladů a vzorkoven. Společně se svými dodavateli vytváří trendy v bydlení a interiérech ve střední Evropě. Zákazníkům, jimiž jsou zejména výrobci nábytku a bytových zařízení, truhlářské firmy, architekti a realizátoři interiérů, velkoobchody, je k dispozici 20 showroomů a prodejních skladů rozmístěných po celé ČR a na Slovensku. Obchodní aktivity společnosti se postupně rozšířily také do Polska a Maďarska.

Kompletní případová studie je dostupná v tomto PDF dokumentu.    Kontaktujte nás