loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Bojujeme za dobrou věc: Acronis spouští Free Ransomware Protection

Acronis v boji proti explozi napadaní ransomwarem – zákeřným kódem, který infikuje počítač a odepírá přístup, dokud není zaplaceno výkupné – dělá, co může a snaží se chránit data společností a domácích uživatelů. Proto jsme právě spustili bezplatnou verzi našeho řešení proti ransomware.

Acronis Ransomware Protection je bezplatná, standalone verze naší jedinečné anti-ransomware technologie (zvané Acronis Active Protection) postavené na umělé inteligenci, která zastavuje ransomware útoky v reálném čase a pomáhá svým uživatelům obnovovat data bez placení výkupného.

Nejkompletnější dostupná obrana

Nedávné ransomware útoky odhalily zranitelnost koncových zařízení. Ukázaly, že nové kmeny ransomware dokáží tradiční antivirová řešení snadno obejít a zašifrovat uživatelská data.

Acronis Ransomware Protection poskytuje úroveň obrany navíc, která může být využita spolu s dalšími řešeními na ochranu dat, jež už jsou na vašem zařízení, jako je antivirus a zálohovací software.

Acronis Ransomware Protection monitoruje systémové procesy v reálném čase, aby detekoval a zastavoval útoky, které jiná řešení neodhalí. V případě ransomware útoku zablokuje škodlivý proces a upozorní uživatele prostřednictvím popup okna. Pokud jsou při útoku poškozeny soubory, umožní okamžitou obnovu dotyčných souborů.

Nezávislé laboratoře opakovaně prokázaly efektivnost našich technologií proti různým kmenům ransomware. Nabídkou bezplatné verze všem uživatelům chceme ransomware učinit méně rentabilním pro kyberzločince.

Bezplatné cloudové úložiště zahrnuto

Součástí Acronis Ransomware Protection je 5 GB místa v Acronis Cloud úložišti zdarma. Možnost cloudového zálohování uživatelům dovoluje chránit důležité soubory nejen před ransomware, ale také před selháním hardware, přírodními katastrofami a dalšími příčinami ke ztrátě dat.

Snadno použitelný

Námi nedávno provedený průzkum odhalil, že téměř polovina obyvatel USA (46.4 %) stále neví, co to ransomware je – což je činí proti této hrozbě obzvláště zranitelnými. Acronis Ransomware Protection je nezbytným „set it and forget it“ řešením a je snadno instalovatelný, což jej činí skvělou volbou i pro ty, kteří se se zabezpečením dat teprve seznamují.

Odlehčený program (pouze 20MB) vyžaduje skromné systémové zdroje a tiše běží na pozadí, bez ovlivňování výkonu. Acronis Ransomware Protection je také kompatibilní s populárními antivirovými a zálohovacími řešeními, což uživatelům umožňuje přidat robustní vrstvu ochrany bez nutnosti modifikace existujícího setupu.

Myšlenka závěrem

V Acronis věříme, že je naším hlavním posláním zabezpečení dat; zajišťování, že jsou všechny údaje chráněny a pohotově přístupné. Rozhodnutí vydat bezplatnou, standalone verzi naší osvědčené anti-ransomware obrany nebylo složité, protože jsme věděli, že tak pomůžeme jednotlivcům i firmám. Doufáme, že Acronis Ransomware Protection využijete a podělíte se s ostatními, abychom spolu proti této hrozbě pomohli i jim.    Kontaktujte nás