loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Acronis navázal technologické partnerství s Arsenal FC

Už jsme několikrát psali o tom, že na nejvyšší úrovni, nejen ve sportu, může být využití a správa dat tím, co rozhodne, jestli váš dosavadní úspěch bude pokračovat. Proto sportovní týmy z datově nejnáročnějších sportů, jako je Formule 1 a Formule E, spoléhají na datová řešení Acronis.

Výhody řešení Acronis ale nejsou znatelné jen v motorsportu, nejmodernější technologie jsou teď využívány i jedním z nejlepších fotbalových týmů na světě, londýnským Arsenal FC.

Ochrana cenných dat

Arsenal FC je jedním z fotbalových průkopníků ve využívání dat a snaží se tak zlepšovat výkonnost mužstva na hřišti i mimo něj. Kluboví manažeři chápou, že tato data je třeba nekompromisně chránit, což je důvodem, pro který se zrodilo partnerství s Acronis. Coby oficiální partner Arsenalu FC pro ochranu dat, Acronis klubu pomáhá s managementem rostoucího objemu dat a zajišťuje kontinuitu klubových IT operací.

„S radostí vítáme Acronis do naší rodiny oficiálních partnerů,“ řekl Vinai Venkatesham, obchodní ředitel Arsenal Football Club. „Acronis je globálním lídrem v oblasti zálohování dat a jeho pokročilá technologie zajistí bezpečnou a spolehlivou správu dat celého klubu. Těšíme se na spolupráci a podporu Acronisu v jeho obchodních plánech.“

Za 15 let existence švýcarsko-singapurské společnosti byly Acronis technologie a strategie ochrany dat dovedeny k dokonalosti, pročež nyní Arsenalu dokáže poskytovat efektivní ochranu všech dat, aplikací a systémů, včetně klubových Microsoft OneDrive a Office 365 účtů. Data fotbalového klubu jsou navíc chráněna před napadením ransomwary, které stále častěji cílí na zálohy, aby znemožnily jednoduchou obnovu. Acronis Active Protection je technologické řešení na bázi AI, které dokáže rozpoznat, zastavit a zvrátit nepovolenou šifrovací aktivitu a zabránit tak pokusům o vydírání.

Řešení Acronis jsou vyhledávána vysoce kompetitivními týmy, protože jsou navržena k ochraně souborů, aplikací a systémů v jakémkoli prostředí, a protože to zvládají lépe než ostatní. Získání důvěry týmů, jako jsou Arsenal FC ve fotbale, Williams Racing ve Formuli 1 či NIO Formula E Team ve Formuli E, je pro Acronis krom krásné odměny i vynikajícím zátěžovým testováním řešení v reálných situacích. „Ukazuje se, že technologie Acronis jsou ideální do intenzivně využívaných, vysoce konkurenčních digitálních prostředí,“ nechal se slyšet John Zanni, prezident společnosti Acronis.

Víc než jen ochrana cenných dat

Z nového partnerství budou kromě obou organizací těžit i děti z chudých komunit z celého světa – součástí dohody je totiž závazek Arsenalu FC k podporování nadace Acronis Foundation a její mise, poskytovat vzdělání výstavbou škol v rozvíjejících se zemích. Zpřístupňování špičkového vzdělávání, stimulace a distribuce vzdělanosti je základem dlouhodobé vize společnosti Acronis.

 

Připraveno z anglických zdrojů na Acronis.com    Kontaktujte nás