loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Myr Communication a Acronis

Myr Communication řídí PR komunikaci pro Acronis v České republice a na Slovensku

PRAHA – 6.  ledna 2016Myr Communication, agentura Public Relations působící na českém trhu od roku 1997, zahájila PR kampaň pro společnost Acronis, předního globálního dodavatele řešení pro zálohování, obnovu po haváriích a bezpečný přístup. Cílem komunikace je posílit pozici značky Acronis a její viditelnost na trhu v České republice a na Slovensku.

„Uživatelé se o témata zálohování dat a bezpečného přístupu k informacím často zajímají až v okamžiku, kdy ztratí své osobní fotografie nebo kdy je ohroženo fungování firmy,“ řekl Zdeněk Bínek zodpovědný za prodej řešení Acronis na českém a slovenském trhu. „Chceme proto zvýšit povědomí o našich produktech, které pomáhají minimalizovat rizika ztráty důležitých podnikových či osobních dat. K tomu jsme zvolili agenturu Myr Communication, která má dlouholeté PR zkušenosti v segmentu IT bezpečnosti a oslovila nás zejména úspěšnou kampaní pro GFI Software.”

Vedle zahájení komunikace pro Acronis, obnovila společnost Myr v letošním roce také PR komunikaci pro GFI Software, dodavatele síťové bezpečnosti pro podniky, se kterým spolupracuje již od roku 2009.

O společnosti Acronis

Acronis poskytuje řešení pro zálohování, obnovu po haváriích a bezpečný přístup. Produkty společnosti Acronis chrání data více jak 5 miliónů jednotlivců a 500 000 podniků ve více než 145 zemích. Poskytují snadno použitelné, komplexní a bezpečné zálohy všech souborů, aplikací a operačních systémů napříč všemi prostředími – virtuálními, fyzickými, cloudovými i mobilními. Na českém trhu společnost působí od roku 2003. Více na www.acronis.cz či www.acronis.com.

O Myr Communication

Myr Communication je agentura poskytující služby Public Relations především v oblasti mediálních vztahů. Od roku 1997 spolupracovala s řadou předních firem ve svém oboru, včetně SAP, IDC, Autodesk, ICQ či Regus. Poskytuje PR služby nejen v České republice, ale prostřednictvím partnerských agentur v zahraničí také regionální PR kampaně ve střední a východní Evropě. Více informací naleznete na našem na www.myr.cz, Facebook či Google+.

Pro více informací kontaktujte:

Miroslav Fribert

Myr Communication

+420-603 219 531

[email protected]    Kontaktujte nás