loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Říjen 2022

 

 

Vítáme Vás na říjnovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Společnost GFI Software představila model SaaS licencování řešení GFI KerioControl, který MSP poskytovatelům umožní nabízet službu Firewall as a Service (FWaaS). Nový model licencování, který tak rozšíří flexibilní možnosti nasazení GFI KerioControl, bude dostupný ve 4. čtvrtletí letošního roku. Podívejte se na záznam našeho webináře, kde byl model představen do hloubky!

Za poslední měsíc vyšla krom nové verze GFI Archiveru a pravidelné aktualizace GFI LanGuardu také dlouho očekávaná verze Kerio Control 9.4.2, která po důkladném testování přináší všechny funkce verze 9.4 s lepší výkonností, spolehlivostí a novým VPN klientem pro Mac.

 

Acronis

Zářijová aktualizace Acronis Cyber Protect Cloud (22.09) obsahuje nový Advanced Data Loss Prevention: General Availability, možnost správy Windows Defenderu a mnoho dalšího.

 

N-able

Společnost N-able nově nabízí nástroj Cloud User Hub, který byl vyvinut z řešení Spinpanel získaného akvizicí letos v červenci. Nově uvedená multi-tenantní platforma pro správu a automatizaci prostředí Microsoft 365 vytvořená pro poskytovatele cloudových řešení Microsoft (CSP) umožňuje automatizaci provisioningu, zabezpečení a správu všech zákazníků, uživatelů a licencí Microsoft 365 v konsolidovaném hubu.

Řešení N-able Take Control pro Vás má hned několik novinek: Od nového a stabilnějšího Linuxového agenta, přes kontrolu a upozornění na kvalitu spojení, možnost 2FA pro jednotlivé připojení, až po označení business critical zařízení, aby měl správce vždy přehled o tom, kdo se k nim připojuje.

V doplňku pro prohlížeče z řešení N-able Passportal nyní najdete možnost zařadit rychle uložená hesla do konkrétních složek. Uživatelům se tak značně zjednoduší organizace přihlašovacích údajů.

Propagační akce platné v říjnu:

N-able

 • Snížená minimální objednávka u N-able N-central jde ruku v ruce se dvěma zvýhodněnými balíčky: Jeden s antivirem za 2,48 € na zařízení a druhý s EDR za 3,37 € za zařízení. Nabídka je ideální pro partnery, kteří by chtěli začít s N-able, ale mají vyšší počet zákazníků a chtějí se víc věnovat automatizaci; případně pokud chtějí on-prem řešení nebo mají zákazníky se sítěmi se specifickými bezpečnostními požadavky.

 • Využijte také nabídku přechodu od konkurence (Kaseya, Datto, ConnectWise, Ninja & Barracuda), se kterou budete mít po zbývající dobu smlouvy s konkurencí celý N-central za 1 € měsíčně.

 • Stále platné je i propagační akce N-sight Bundle: celých 100 N‑Sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Jednotlivé nabídky lze kombinovat. Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Ondřeje Šabatu či Kateřinu Machovou, kteří Vám vždy rádi pomohou.

 

Acronis

 • Pokud ještě nejste poskytovatelem služeb Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma, dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
  https://files.zebra.cz/t/yqxOY5aGLJDu
 • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
  https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.
  https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m

Všechny propagační akce byly prodlouženy až do konce roku 2022. Pokud byste měli o kteroukoli z nich zájem, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Říjnové události:

24. října: Online setkání prodejců GFI Software

První říjnová událost, na kterou Vás zveme, netradičně není z produkce ZEBRA SYSTEMS, ale přímo od GFI Software: GFI SE Monthly Office Hours – October. Pravidelné online setkání pro prodejce GFI, na kterém budete moci klást dotazy přímo GFI Sales Engineering týmu a můžete se na něm dozvědět o aktualizacích řešení vendora, uvidět ukázky funkcí a best practices, nové marketingové a sales zdroje.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

25. října: Webinář N-able

Následovat bude webinář N-able Take Control – vzdálené připojení snadno a bezbolestně z produkce ZEBRA SYSTEMS, na kterém Vám Kateřina Machová a Ondřej Šabata detailně představí řešení od N-able nejen pro vzdálenou podporu, které je bezpečné, jednoduché a nyní i výhodně k dostání v rámci N-Sight bundlu, viz platné propagační akce.

K webináři se můžete registrovat zde.