loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

GFI Software umožní MSP nabízet firewall jako službu

Model SaaS licencování KerioControl nabídne MSP poskytovatelům možnost chránit
koncové uživatele za výhodných podmínek

PRAHA, 29. září 2022 – Společnost GFI Software, dodavatel komunikačních a bezpečnostních řešení pro podnikové sítě, představuje model SaaS licencování svého řešení GFI KerioControl, která umožní MSP poskytovatelům nabízet službu Firewall as a Service (FWaaS). Nový model licencování, který tak rozšíří flexibilní možnosti nasazení GFI KerioControl, bude dostupný ve 4. čtvrtletí letošního roku.

Poskytovatelům řízených služeb (MSP) nabízí FWaaS možnost oslovit širší okruh nových zákazníků ale i stávající zákazníky s novou službou a rozšířit tak své příjmy. Svým klientům pak mohou nabídnout garanci spolehlivé ochrany firemní sítě s podporou aktivního monitoringu, reportování, snadné správy aktualizací a nových verzí, a technické podpory.   

Hlavní výhodou FWaaS pro koncové zákazníky jsou především rychlé nasazení, snadná škálovatelnost a nízké náklady na vlastnictví ochrany firemní sítě. Služba nabízená MSP jim poskytne veškeré přínosy cloudového nasazení, jako je platba jen za skutečné využívání a vždy aktualizovaná verze bez potřeby vlastní údržby.

SaaS licenční model řešení GFI KerioControl rozšíří možnosti nasazení řešení GFI KerioControl, které dnes zahrnují softwarovou instalaci na vlastní hardware, instalaci na virtuální stroj či jako hardwarovou appliance GFI Software. Iniciativa navazuje na dříve oznámené řešení GFI KerioConnect SaaS, které dovoluje provozovat firemní mailserver u poskytovatele hostingových služeb. 

„SaaS verzí KerioControl vycházíme vstříc požadavkům našich partnerů a zákazníků na současný trend přechodu na cloud,“ řekl Jozef Kačala, Vicepresident of Global Sales Engineering ve společnosti GFI Software. „Stále více malých a středních společností čelí výzvám intenzivnějších kybernetických útoků a nedostatku vlastních IT odborníků a svěřuje se do rukou MSP partnerů. Jednou z klíčových bezpečnostních funkcí, kterou mohou s klidným svědomím provozovat u svých partnerů, se nyní stává i náš firewall.“ 

GFI KerioControl, které využívá více než 25 000 zákazníků po celém světě, poskytuje silnou ochranu firemních sítí před kybernetickými hrozbami s pomocí firewallu nové generace, antivirové a antimalwarové ochrany, webové ochrany a virtuálních privátní sít. Řešení je dostupné ve formě softwaru, virtuálního stroje, hardwarového zařízení.    Kontaktujte nás