loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Leden 2023

 

 

Vítáme Vás na lednovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Platnost současných NFR licencí vyprší 1. února 2023. Nové licence NFR budou poskytnuty partnerům, kteří v roce 2022 dokončili alespoň dvě nové obchodní transakce (nezahrnuje add-ony a přechod z GFI Unlimited). Pokud splňujete toto kritérium, nové NFR licence Vám budou automaticky vygenerovány před datem vypršení platnosti, nemusíte tedy dělat nic dalšího.

NFR licence na rok 2023 budou standardně dodávány s 10 uživateli. Pokud máte obchodní případ, kde je potřeba více uživatelů, vyplňte prosím co nejdříve žádost v anglickém jazyce ZDE.

Máte-li další dotazy k licencím NFR, prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

Acronis

Acronis přišel s vánočním updatem MSP platformy Cyber Protect Cloud 12.22 s hromadou nových funkcí, zejména EAP pro dlouho očekávané EDR a automatizované testování záloh v DR.

Management Pack pro Acronis Cyber Protect Cloud prošel obsáhlým přepracováním v oblasti vzdálené správy a dohledu. Bezpečnost byla posílena AES šifrováním a výkon napříč prostředími proprietárním Acronis protokolem NEAR.

Každoroční zpráva sledující trendy v oblasti kybernetických hrozeb, Acronis Cyberthreats Report, odhalila, že za většinou kyberútoků stojí ve stále větší míře phishing. Mezi červencem a říjnem 2022 se tak podíl phishingových útoků na celkových e-mailových hrozbách zvýšil o 18 procentních bodů na 76 %. Stále častěji se phishing pojí s úspěšným zneužitím MFA.

 

N-able

Projděte si přehled všech změn v monitorovacím řešení od N-able N-central v roce 2022.

Zjistěte, jak používat a vytěžit co nejvíce z PowerShell skriptů v Automation Manageru N‑able N‑central.

Přečtěte si, jak optimalizovat upozornění z Vašeho monitorovacího řešení N-able N-central.

Lednové webináře:

19.  ledna, 13:30: Webinář N-able

Prvním letošním webinářem z produkce ZEBRA SYSTEMS, Patch managment – „pečení“ trochu jinak, Vás provedou Kateřina Machová ve spolupráci s Ondřejem Šabatou. Dozvíte se o všech podrobnostech okolo nového patch managementu v N-able N-sight a o principech patchování obecně. Nebojte se na webinář pozvat i zákazníky, které by téma mohlo zajímat.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

25. května, 16:00: GFI Sales Engineers Office Hours

Dále se můžete těšit na unikátní formát webináře, na kterém Vás Sales Engineers z GFI Software provedou produktovými updaty, případovými studimie, osvědčenými postupy a nově dostupnými marketingovými a obchodními materiály.

Můžete se registrovat zde.

 

27. ledna, 10:00: Webinář Acronis

Dále se můžete těšit na webinář Nechcete dávat slevu zadarmo? Vydělejte na bezplatných funkcích Acronis! pod vedením Aleše Hoka. Službové řešení Acronis Cyber Protect Cloud zahrnuje celou řadu funkcí s vysokou přidanou hodnotu, které jsou pro naše partnery bezplatné… Webinář je určený partnerům společnosti Acronis.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

1. února, 11:00: Webinář GFI Software

Netradičně Vás zveme i na webinář Boj proti spamu pomocí softwaru GFI začátkem února, kterým Vás provede Jozef Kačala z GFI Software. Na tomto webináři se účastníci dozvědí o různých typech spamu, jak se liší v různých odvětvích i firmách, jaké jsou nejnovější trendy a jak proti němu efektivně bojovat. Pozvěte na webinář i ty z Vašich klientů, které by téma nemělo minout.

K webináři se můžete registrovat zde.

Propagační akce platné v lednu:

N-able

  • Rok 2023 můžete začít využitím slevové akce pro partnery N-able N-sight Bundle: celých 100 N-sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Více informací o slevových akcích pro partnery N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která Vám vždy ráda pomůže.