loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Duben 2023

 

 

Vítáme Vás na dubnovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Vychází nová verze Kerio Connect 10.0p1 s řadou oprav a úpravou kompatibility pro nejnovější verze Outlooku.

Nedávno představený produkt GFI AppManager je nyní dostupný k vyzkoušení v režimu public beta, takže si jej teď můžete vyzkoušet také. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

V loňském roce bylo zjištěno o 25 % více zranitelností než v roce 2021, a to podle aktuálních údajů z katalogu zjištěných zranitelností CVE. „Z dostupných statistik je vidět, že dochází k prudkému nárůstu útoků využívajících zranitelností zejména v mobilních zařízeních,“ řekl Ondřej Šabata, Sales Engineer řešení GFI Software ve společnosti ZEBRA SYSTEMS.

Acronis

Nejnovější aktualizace Acronis Cyber Protect Cloud přinesla řadu důležitých vylepšení jako vzdálenou správu zaváděcích médií v Advanced Backup balíčku, automatické ověřování vzdálených připojení pomocí uložených pověření v balíčku Advanced Management či zjednodušení sdílení cloudových souborů s více členy týmu pomocí skupin prostřednictvím služby Acronis Files Cloud v balíčku Advanced Files Sync and Share.

 

N-able

Kvůli rostoucí komplexitě kybernetických hrozeb už není náhrada běžných antivirových řešení nástroji EDR luxusem, ale nutností, vyplývá ze zprávy N-able o IT bezpečnosti v roce 2022. Důvody pak dále rozvádí článek od Antónia Vasconcelose ze společnosti SentinelOne.

Propagační akce platné v dubnu:

GFI Software

 • Propagační akce Migration to Standalone nabízí 10 % slevu pro všechny Vaše stávající zákazníky GFI Unlimited používající produkty Kerio (GFI KerioControl, GFI KerioConnect a/nebo GFI KerioOperator) při přechodu na předplatné jednotlivých produktů. Nárok na slevu mají i Vaši zákazníci GECNP, čímž se jejich celková sleva zvýší na 20 %.
  Kritéria způsobilosti:
  – Zákazníci si musí předplatit alespoň 2 produkty Kerio
  – Počet uživatelů druhého produktu by měl být alespoň 70 % produktu s nejvyšším počtem uživatelů
  Použijte promo kódy:
  KERIOUNL10 pro 10% slevu
  KERIOUNLGECNP20 pro 20% slevu pro zákazníky GECNP

Pokud byste o propagační akci měli zájem, naše obchodní oddělení je Vám kdykoli k dispozici k zodpovězení jakýchkoli dotazů, tak nás prosím neváhejte kontaktovat.

N-able

 • Využijte nové promo 2x Protection na N-central: Každý nový partner dostane za objednávku N-central bezpečnostní kredity ve výši dvojnásobku objednávky, které může použít na přidání EDR, Passportalu nebo jakéhokoliv dalšího bezpečnostního řešení od N‑able.
 • můžete získat N-able EDR na prvních 6 měsíců za 1€/zařízení, včetně Threat Huntingu.
 • Nadále pro partnery platí akce N-able N-sight Bundle: celých 100 N-sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Více informací o slevových akcích pro partnery N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která Vám vždy ráda pomůže.

Acronis

 • Noví partneři nyní mohou nově získat šestiměsíční přístup k zálohování Microsoft 365 nebo zálohování Google WS zdarma a k tomu i ochranu mail serverů pomocí balíčku Advanced E-mail Security!
 • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
 • Jestli ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Dubnové události:

27. dubna, 12:00: Be MSP!

Druhý ročník mezinárodní online konference Be MSP! se blíží. Čeká Vás 6 exkluzivních přednášek od světově známých odborníků…

Na konferenci se můžete registrovat zde.