loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Kaspersky a Acronis pro SMB firmy

Kaspersky Lab a Acronis připravují SMB zákazníky na nejhorší možný scénář

V nedávném průzkumu se 40 % Evropanů přiznalo, že ztráta či poškození dat uložených v digitálních zařízeních by je uvedlo do extrémně stresové situace

Praha, 14. června 2016Acronis, celosvětový lídr hybridních cloudových řešení ochrany dat, a Kaspersky Lab, jedna z nejrychleji rostoucích globálních společnosti na trhu kybernetické bezpečnosti, ohlásili spolupráci s cílem poskytnout zákazníkům možnost okamžitého přístupu ke kritickým souborům a dokumentům v případě jejich ztráty či poškození. Mezi největší hrozby patří v současnosti poškození zařízení či útoky ransomwaru a bez zálohování dokumentů, obrázků a dalších souborů jsou navždy ztraceny. Podle loňského průzkumu Kaspersky Lab se 40 % Evropanů přiznalo, že ztráta či poškození dat uložených v digitálních zařízeních by je uvedlo do extrémně stresové situace.

Produkt Kaspersky Total Security ve verzi Multi Device Identity Protection Edition nyní nabízí 10 GB prostoru v zabezpečeném a zašifrovaném digitálním úložišti, které je přístupné odkudkoliv prostřednictvím zálohovacího řešení Acronis. Poskytnutý prostor je ekvivalentní velikosti 10 000 obrázků, 2 000 hudebních souborů a značnému množství pracovních dokumentů.

Partnerství obou firem také nabídne SMB firmám pokročilá zálohovací řešení postavená na technologii Acronis pro nejrůznější typy serverů, virtualizačních platforem a dalších zařízení. Poskytne možnosti centralizované správy, deduplikaci dat, podporu páskových médií a další funkcionality.

„Naše partnerství se společností Acronis nám umožňuje nabízet zákazníkům lepší pocit z toho, že jejich data jsou v bezpečí a že je mohou dle potřeby kdykoliv obnovit. Nyní mohou být všechny jejich vzpomínky, soubory, obrázky a další cenné informace bezpečně zálohovány v reálném čase ve spolehlivě zabezpečeném úložišti. Pokud pracovník ztratí své zařízení, soubory mohou být rychle obnoveny z našeho úložiště,“ řekl Alexaner Moiseev, ředitel Kaspersky Lab v Evropě.

„Acronis je vždy připraven nabízet zákazníkům řešení, která chrání data a soukromí uživatelů, zejména pak mobilních pracovníků a zařízení. Je pro nás čest spolupracovat s  lídrem v oblasti bezpečnosti, jako je Kaspersky Lab, na vytvoření nejlepší kombinace na trhu. Ta chce oslovit malé a střední společnosti a jednotlivé spotřebitele s nabídkou vysoce zabezpečeného datového úložiště a zálohování pro mobilní pracovníky,“ řekl John Zanni, provozní ředitel ve firmě Acronis.

Nové funkce Acronis jsou již nyní dostupné v rámci řešení Kaspersky Total Security – Multi Device Identity Protection Edition, Kaspersky Endpoint Security for Business a Kaspersky Security for Virtualisation na vybraných trzích. Pro více informací klikněte zde.

O Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je mezinárodní společností, která se zabývá kybernetickou bezpečností a funguje již od roku 1997. Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky Lab při vytváření bezpečnostních řešení a služeb k ochraně podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů. Více se dozvíte na www.kaspersky.cz.    Kontaktujte nás