loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

GFI Software získala jedno zlato a dvě stříbra v rámci ocenění IT World Awards 2019

PRAHA, 27. srpna 2019 – Společnost GFI Softwarednes oznámila, že na 14. výročním vyhlášení globálních IT World Awards 2019pořádané organizací Network Products Guide získala v souvislosti s prudkým nárůstem obratu z licenčního programu GFI Unlimitedstříbrné ocenění v kategorii „IT’s Hot Companies“. Další dvě ocenění, a to zlaté v kategorii „Aplikačního monitoringu a správy“ a stříbrnou cenu v kategorii „Monitoring a diagnostika síťové výkonnosti“, získal produkt Exinda Network Orchestrator.

GFI Unlimited, licenční model na soubor aplikací pro SMB firmy, vzrostl během více než roku z nuly na 4 500 zákazníků. Model softwarového předplatného nabízí produkty poštovního serveru, antispamu, firewallu, patch managementu, archivace, online faxování a další za jednotnou cenu na uživatele. Komplexní pokrytí potřeb SMB firem a jednoduchost pořízení a použití jsou hlavními motory dynamického růstu popularity GFI Unlimited. Dnes toto předplatné využívá na 200 000 koncových uživatelů, přičemž jej nabízí přes 1 600 prodejních partnerů GFI po celém světě.

„GFI Unilimited je přelomový model softwarového předplatného pro SMB firmy,“ řekl Dan Beer, generální manažer GFI Software. „GFI Unlimited nabízí ucelené zabezpečení firemních sítí a všech komunikačních potřeb na jednom místě, v kontrastu s nutností pořizování a integrace každého produktu zvlášť. Úspěch licenčního modelu je tím hlavním důvodem našeho zařazení mezi aktuálně „žhavé“ technologické společnosti.“ 

Exinda Network Orchestratorumožňuje podnikům porozumět síťovému a aplikačnímu provozu ve své infrastruktuře, aby mohly snadno a proaktivně alokovat šířku internetového pásma pro kritické aplikace k zajištění požadovaného výkonu aplikací. Okamžitý přehled a možnost řízení snižuje nespokojenost uživatelů, zvyšuje jejich produktivitu a šetří náklady organizací na posilování internetového připojení, což obvykle řešení problémů jen odsouvá do budoucna. Ocenění ve dvou kategoriích, jedno síťové a druhé aplikační, zvýrazňuje univerzálnost řešení Exinda v oblasti síťové infrastruktury. Na řešení Exinda se spoléhá více než 4 000 podniků z celého světa s cílem dosažení maximální síťové a aplikační výkonnosti. 

Každoroční vyhlášení IT World Awardsoceňuje úspěchy na trhu informačních technologií v kategoriích nejlepších společností, produktů a služeb, nových technologií a dalších, jež hodnotí porotci z celého světa. Vítězové, finalisté a další osobnosti IT světa se zúčastní slavnostní ceremonie SVUS Red Carpet Awards Ceremony Dinner v San Francisku, která se bude konat 28. října 2019.



    Kontaktujte nás