loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

GFI Software vyhlásila nejlepší partnery za rok 2019

Během koronavirové krize 61 % IT prodejců neregistrovalo žádnou změnu svého byznysu nebo spíše růst, 39 % zažilo pokles   

PRAHA, 18. června 2020 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, ocenila na svém každoročním setkání nejlepší partnery za rok 2019 na českém a slovenském trhu. Součástí vyhlášení byl odborný program pro partnery zaměřený na aktuální novinky v řešeních GFI Software, Kerio a Exinda. 

GFI Software vyhlásila nejlepší prodejce za rok 2019 v těchto kategoriích:

  • GFI Unlimited Partner (Nejlepší partner GFI Unlimited) – TORAS Marketing s.r.o.
  • GFI Most Active Partner (Nejaktivnější partner) – Cheops s.r.o.
  • GFI The Best Exinda Partner – KSP Computer & Services, s.r.o.
  • Partner of the Year (Partner roku 2019) – Amenit s.r.o.

Z průzkumu provedeného mezi všemi přítomnými IT prodejci vyplynulo, že většina z nich v posledních měsících pocítila vliv koronavirové krize. Zatímco 39 % respondentů uvedlo, že zažili pokles, pro 16 % byla karanténa naopak příležitostí k vyššímu růstu. 45 % partnerů uvedlo, že jejich byznys události posledních měsíců co do objemu zakázek nijak neovlivnily.  

 „Chtěla bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za další úspěšný rok, který jsme díky nim v tomto regionu prožili” řekla Lenka Kunecová, obchodní manažerka partnerského prodeje v GFI Software. „V letošním roce stojí před námi stojí ještě větší bezpečnostní výzvy v souvislosti s poptávkou organizací po řešeních, které jim umožní vyrovnat se se změnami po globální pandemii nemoci COVID-19. Ještě v letošním roce připravujeme uvedení několika nových produktů i promoakcí, které by měly našim prodejcům pomoci splnit aktuální potřeby jejich zákazníků.”    Kontaktujte nás