loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

GFI Software nabídne novou generaci hardwarových zařízení Kerio Control

Rozšíření paměti a počtu portů zlepší výkon a kontrolu nad správou firemních sítí

PRAHA, 22. července 2020 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, představila novou sérii hardwarových zařízení Kerio Control, která nabídnou až čtyřnásobně více paměti a umožní splnit aktuální požadavky zákazníků na provoz a zabezpečení firemních sítích. Nová generace Kerio Control, která nahradí stávající zařízení, bude globálně dostupná během třetího čtvrtletí tohoto roku.

Hlavními změnami v nových zařízeních Kerio Control jsou:

  • HW box NG110 určený pro malé a domácí kanceláře, který nahrazuje dosavadní zařízení NG100, přichází s dvojnásobnou pamětí. 
  • Podobně box NG310 pro menší až střední firmy, který nahrazuje dosavadní NG300, poskytne vyšší výkon prostřednictvím dvojnásobné paměti. 
  • Box NG510 pro střední až větší společnosti nahrazující model NG500 přichází nově se 4x větší pamětí a displejem znázorňujícím klíčové informace o stavu zařízení. 
  • Nejvyšší řadu ještě doplní varianta NG511, která v porovnání s NG510 poskytne 8 Ethernet portů navíc.

„Provoz ve firemních sítí neustále roste a za současné situace je jejich zabezpečení a správa kriticky důležitá,“ řekl Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku. „Nová generace vychází vstříc zákazníkům, kteří potřebují reagovat na nové výkonnostní požadavky, a přitom chtějí zachovat co nejpříznivější poměr cena/výkon, na jaký jsou u produktů Kerio zvyklí.“   

Již více než 25 000 společnosti po celém světě se spoléhá na zařízení Kerio Control z důvodu spolehlivého zabezpečení internetového připojení a silné ochrany před kybernetickými hrozbami prostřednictvím VPN sítí, firewallu, antivirové a antimalwarové ochrany, a filtrování webového připojení. Od roku 2019 mohou zákazníci navíc využít zabudované funkčnosti vysoké dostupnosti a obnovení v případě selhání, která umožňuje malým a středním společnostem (SMB) eliminovat rizika ztráty připojení a hrozby zranitelnosti sítí.    Kontaktujte nás