loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

GFI OneConnect ve verzi beta představen

GFI Software představila beta verzi svého nového produktu GFI OneConnect

GFI OneConnect Beta zajišťuje pokročilou e-mailovou ochranu a kontinuitu

 PRAHA, 21. listopadu 2016 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, představila GFI OneConnect Beta, beta verzi své nejnovější cloudové platformy pro zajištění bezpečnosti a kontinuity podnikové elektronické pošty.  GFI OneConnect Beta umožní IT administrátorům chránit podnikovou infrastrukturu před spamy, viry, malwarovými hrozbami a výpadky e-mailového provozu.

Nové řešení odfiltruje spamy a eliminuje virové hrozby přicházející prostřednictvím e-mailové komunikace s využitím dvou antivirových jader a pokročilých mechanismů pro detekci spamů. Navíc v případě výpadku on-premise řešení Exchange Server dokáže GFI OneConnect převzít funkci doručování a odesílání e-mailů do doby odstranění závady, aniž by došlo ke ztrátě důležitých e-mailů či jakémukoliv přerušení provozu. Tato kombinace zajištění e-mailové bezpečnosti, obchodní kontinuity a disaster recovery poskytne podnikům a IT administrátorům v oblasti ochrany elektronické pošty významné přínosy.

„Zajištění bezpečného a nepřerušovaného e-mailového provozu patří mezi nejvyšší priority podnikových IT oddělení,“ řekl Joe Kern, ředitel produktové integrace v GFI Software. „Abychom toho dosáhli, využili jsme svého know-how a zkušeností získaných jak v oblasti vývoje on-premise tak cloudových produktů a vytvořili jsme hybridní řešení, které umožňuje zajistit vysokou dostupnost e-mailových služeb.“

Verze GFI OneConnect Beta je dostupná již nyní, finální verze řešení přijde na trh počátkem roku 2017 včetně produktových detailů a ceníku. Do budoucna je v plánu také rozšíření platformy  GFI OneConnect o další e-mailové služby včetně například archivace podnikové elektronické pošty.

Plně funkční 30 denní trial verzi GFI One Connect Beta lze vyzkoušet na www.gfi.com/oneconnect.    Kontaktujte nás