loader Logo

NAČÍTÁM...

GFI OneConnect ve verzi beta představen

GFI Software představila beta verzi svého nového produktu GFI OneConnect

GFI OneConnect Beta zajišťuje pokročilou e-mailovou ochranu a kontinuitu

 PRAHA, 21. listopadu 2016 – Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, představila GFI OneConnect Beta, beta verzi své nejnovější cloudové platformy pro zajištění bezpečnosti a kontinuity podnikové elektronické pošty.  GFI OneConnect Beta umožní IT administrátorům chránit podnikovou infrastrukturu před spamy, viry, malwarovými hrozbami a výpadky e-mailového provozu.

Nové řešení odfiltruje spamy a eliminuje virové hrozby přicházející prostřednictvím e-mailové komunikace s využitím dvou antivirových jader a pokročilých mechanismů pro detekci spamů. Navíc v případě výpadku on-premise řešení Exchange Server dokáže GFI OneConnect převzít funkci doručování a odesílání e-mailů do doby odstranění závady, aniž by došlo ke ztrátě důležitých e-mailů či jakémukoliv přerušení provozu. Tato kombinace zajištění e-mailové bezpečnosti, obchodní kontinuity a disaster recovery poskytne podnikům a IT administrátorům v oblasti ochrany elektronické pošty významné přínosy.

„Zajištění bezpečného a nepřerušovaného e-mailového provozu patří mezi nejvyšší priority podnikových IT oddělení,“ řekl Joe Kern, ředitel produktové integrace v GFI Software. „Abychom toho dosáhli, využili jsme svého know-how a zkušeností získaných jak v oblasti vývoje on-premise tak cloudových produktů a vytvořili jsme hybridní řešení, které umožňuje zajistit vysokou dostupnost e-mailových služeb.“

Verze GFI OneConnect Beta je dostupná již nyní, finální verze řešení přijde na trh počátkem roku 2017 včetně produktových detailů a ceníku. Do budoucna je v plánu také rozšíření platformy  GFI OneConnect o další e-mailové služby včetně například archivace podnikové elektronické pošty.

Plně funkční 30 denní trial verzi GFI One Connect Beta lze vyzkoušet na www.gfi.com/oneconnect.Kontaktujte nás