loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Acronis True Image for Mac

Acronis uvádí první True Image for Mac – řešení pro duální ochranu dat uživatelů počítačů Apple® Mac®

Řešení pro zálohování pomocí diskových obrazů celého systému pro duální ochranu společnosti Acronis je nyní dostupné jak pro počítače s Windows®, tak pro počítače Mac®.

Praha, 30. července  2014 – Společnost Acronis, přední světový dodavatel řešení ochrany dat a disaster recovery, dnes oznámil dostupnost nástroje Acronis® True Image pro Mac® pro distribuci v České republice a na Slovensku. Jedná se o jediné komplexní řešení zálohování systému pomocí diskových obrazů, které nabízí duální ochranu pro počítače Mac. Nové řešení je prvním svého druhu, které nabízí uživatelům MacBook® komplexní ochranu i v případě, když odcestují mimo dosah svého lokálně připojeného zálohovacího úložiště. Tímto novým produktem přináší Acronis svou ověřenou technologii pro ochranu a obnovu dat jednotlivých uživatelů do prostředí Apple® Mac® a rozšiřuje tak dosah své bezpečné a komplexní ochrany dat nové generace z uživatelů Windows na uživatele OS X®.

Duální ochrana je důležitý nástroj, který uživatelům umožňuje provádět zálohování a obnovu svých dat jak lokálně, tak do cloudu Acronis, čímž jim poskytuje jistotu, že jejich data jsou chráněná a dostupná kdykoli a kdekoliv. Acronis True Image pro Mac zajišťuje na rozdíl od jiných řešení úplnou kopii celého systému, aplikací, uživatelových dat a nastavení, která jsou zálohována lokálně i online, což zajišťuje efektivní a spolehlivou obnovu pro případ systémového problému, havárie nebo selhání pevného disku.

Další výjimečnou vlastností Acronis True Image pro Mac je jeho schopnost zálohovat virtuální počítače Parallels Desktop a obnovovat je v aktivním stavu, což uživatelům zajišťuje to, že mohou celý systém obnovit do přesně stejné podoby, v jaké byl, včetně všech aplikací, dokumentů a nastavení ve Windows.

„Nový Acronis True Image pro Mac přináší novou úroveň podpory a ochrany dat uživatelům Parallels Desktop 9, kteří na Macu spouštějí prostředí Windows,“ uvedl Birger Steen, výkonný ředitel společnosti Parallels.

„Při 51% podílu domácností v USA, které používají operační systémy Mac, jsme usilovali o to, abychom naše dominantní řešení na trhu Windows PC poskytli uživatelům Apple. Jsme proto velmi rádi, že můžeme dnes oznámit zahájení prodeje“, řekl Nat Maple, viceprezident společnosti Acronis. „Díky Acronis True Image pro Mac jsme udělali z Acronisu de facto vedoucího poskytovatele zálohování celého systému založeného na diskových obrazech s duální ochranou pro uživatele Apple Mac.”

Vlastnosti Acronis True Image pro Mac:

●      Úplná záloha systému pomocí diskových obrazů a jeho obnova a to jak s lokálním uložením, tak do cloudu Acronis

●      Obnovení úplného diskového obrazu počítače Mac nebo jen konkrétních souborů nebo adresářů

●      Pokročilá podpora Parallels Desktop, zálohování a obnova počítačů Parallels v jejich aktivním stavu

●      Inteligentní plánování zálohování včetně automatického zálohování

●      Šifrování osobním klíčem pro zvýšenou ochranu důvěrných dat

●      Vytvoření datových nosičů pro obnovu

●      Verzování a přírůstkové zálohování

●      Uživatelské rozhraní specificky navržené pro uživatele Mac OS X

Acronis True Image pro Mac podporuje OS X Mountain Lion 10.8 nebo Mavericks 10.9. Acronis True Image pro Mac dokáže rovněž detekovat Time Capsule a nabídnout ji jako volitelné místo k uložení dat.

O společnosti Acronis

Acronis je celosvětový dodavatel špičkových řešení pro zálohování, disaster recovery, bezpečné sdílení souborů a přístup k souborům. Firma byla založena v roce 2002, a vyprofilovala se do rychle rostoucí mezinárodní společnosti, která má více než 700 zaměstnanců v 18 zemích s partnery v téměř každé zemi na světě. Acronis nabízí komplexní, efektivní a spolehlivá zálohovací řešení pro osobní počítače, servery, virtuální a cloudová prostředí a také přední řešení pro sdílení souborů a synchronizaci pro mobilní zařízení.

Acronis zálohování opravdu umí. Důkazem je, že do dnešního dne vyvinul více než 50 pokročilých technologií zálohování a obnovy. Produkty Acronis používá pro ochranu svých kritických dat přes 4,5 miliónu koncových uživatelů, malých i středních podniků a poskytovatelů služeb.

Stěžejní produkt společnosti, Acronis Backup, poskytuje sofistikované technické řešení se snadno použitelným rozhraním, což usnadňuje menším  společnostem realizovat plnohodnotné zálohování a disaster recovery. Velké podniky oceňují komplexnost a provázanost technologie Acronis AnyData Engine.

Acronis® a logo Acronis jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Acronis International GmbH ve Spojených státech amerických nebo v jiných zemích.

     Kontaktujte nás