loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Acronis True Image 2017 na českém trhu

O 60 % rychlejší než předchozí verze a 3x rychlejší než nejbližší konkurence

Acronis True Image 2017: s podporou zálohy mobilních zařízení, vzdálenou správou a zálohou Facebooku

 Praha, 6. září 2016Acronis, celosvětový lídr hybridních cloudových řešení ochrany dat, dnes uvedl na český trh Acronis True Image 2017, nejnovější verzi svého zálohovacího softwaru pro osobní použití. Verze 2017 poskytuje nejucelenější ochranu osobních dat na trhu. Acronis True Image 2017 kombinuje možnost lokálního a cloudového zálohování úplného obrazu počítačů s novým, bezdrátovým zálohováním mobilních zařízení do lokálního PC na Windows nebo zabezpečeného úložiště Acronis Cloud. Součástí nové verze je podpora pro neomezený počet mobilních zařízení a možnost zálohy uživatelských dat z Facebooku.

„Osobní data každého uživatele se ve stále větší míře nalézají na mobilních zařízeních a sociálních sítích,“ řekl Serguei Beloussov, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Acronis. „Acronis True Image 2017 chrání všechna data bez ohledu na jejich umístění a nabízí nejrychlejší a nejsnazší zálohování na trhu.“

Technologie Acronis True Image poskytuje nejrychlejší software pro zálohování a obnovu úplného obrazu počítače pro osobní použití1:

  • Tři- až šestkrát rychlejší na počítačích Windows než konkurenční produkty pro zálohování a obnovu s využitím externího zařízení USB 3.0
  • O 30 % rychlejší než Apple Time Machine na počítačích Apple
  • O 60 % rychlejší než předchozí verze Acronis True Image při běžných situacích

Jako globální partner Scuderia Toro Rosso, týmu Formule 1, testuje Acronis své technologie v prostředí, které je technologicky nejnáročnějším sportovním odvětvím. „Okamžitý přístup k obrovskému množství dat je zásadním požadavkem, který musí být splněn, aby náš tým mohl být úspěšný,“ řekl Franz Tost, manažer týmu Scuderia Toro Rosso. „Pokud ztratíme důležitá data byť jen na pár sekund, závod je ztracen. Proto se spoléháme na Acronis, který poskytuje nejkomplexnější zálohovací řešení na trhu.“

S rychlou, snadnou a ucelenou ochranou dat přináší Acronis True Image 2017 více než 50 inovací, včetně:

  • Bezdrátového zálohování mobilních zařízení do počítačů Windows – Zálohování neomezeného počtu zařízení iPhone, iPad a Android do osobního počítače rychlostí, kterou umožňuje lokální Wi-Fi síť. Obnova kompletního obsahu na stejné či jiné zařízení, i kdyby to byla jediná fotografie či kontakt.
  • Vzdálená správa zálohy – Umožňuje chránit všechny počítače v rodině i v případě, že se její členové nacházejí kdekoliv jinde – prostřednictvím kontroly stavu zálohy jakéhokoliv jejich počítače či mobilního zařízení v reálném čase s využitím uživatelsky přívětivé onlinové konzole.
  • Inkrementální záloha účtu na Facebooku – Automaticky zálohuje veškerý obsah uživatelského účtu na Facebooku, včetně fotografií, videí, kontaktů, komentářů a lajků. Uživatelé jsou tak chráněni proti náhodnému smazání, hackerským útokům, chybám aplikace či výpadkům sociální sítě, jehož mohou smazat předchozí vzpomínky.
  • Archivace do cloudu či do externího úložiště – Dovoluje získat volný prostor na disku přesunem velkých či zřídka využívaných souborů z počítače Windows či Apple na externí disk, NAS zařízení, síťové sdílení či do úložiště Acronis Cloud. Přístup k archivovanému obsahu lze provádět přes File Explorer, Finder či webový prohlížeč.
  • Vylepšené NAS – Automaticky vyhledává zařízení NAS na lokální síti, předkonfiguruje jej pro zálohovací úložiště a automaticky přepojí v případě dočasné nedostupnosti.

Acronis True Image 2017 má celou řadu dalších nových funkcí jako například vyhledávání v lokální a cloudové záloze, šifrování archivu, možnosti komentáře k zálohám, integrace s Windows Explorer, faceliftované uživatelské prostředí na zařízeních iOS a Android a další.

„Řešení Acronis True Image je dlouhodobě nejprodávanějším zálohovacím řešením v českém jazyce,“ řekl Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení Acronis v České Republice a na Slovensku. „Mezi hlavními důvody popularity tohoto řešení v České republice byla vždy rychlost, snadné ovládání a možnost zálohy úplného obrazu disku. Nová verze 2017 přináší českým uživatelům a menším firmám řadu dalších inovací, které jsou reakcí na nejnovější trendy digitálního života, a další důvody proč se v případě zálohování a obnovy dat spolehnout na Acronis.“

Více informací o řešení Acronis True Image 2017 naleznete na: https://www.acronis.cz/produkt/true-image-2017/    Kontaktujte nás