loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Acronis True Image 2016 je tady!

Acronis odhaluje nový Acronis True Image – nejrychlejší řešení univerzální úplné obnovy z diskových obrazů pro jednotlivce, rodiny a drobné podnikatele

 Díky komplexní ochraně dat pro PC, Mac a mobilní zařízení se uživatelé už nemusejí obávat ztráty dat, aplikací ani systémů.

 Burlington, 17. srpna – Acronis®, celosvětový lídr v řešeních ochrany dat nově generace, dnes oznámil zahájení prodeje produktů Acronis True Image Cloud a Acronis True Image 2016 – nejnovějších verzí svých špičkových řešení pro jednotlivce, rodiny a drobné podnikatele. Acronis True Image Cloud je nejrychlejším řešením pro univerzální obnovu založenou na diskových obrazech, které zajišťuje komplexní ochranu jak lokálně, tak v cloudu – a to jak obrázků, videozáznamů, dokumentů, aplikací, hesel, nastavení, kontaktů, událostí, tak celého počítače. Nový Acronis True Image Cloud nabízí podporu více zařízení – mezi ně patří osobní počítače, počítače Mac, zařízení iPhone, iPad, zařízení s OS Android i tablety s Windows – a také nový snadno použitelný online řídící panel, jehož pomocí může uživatel spravovat všechna zařízení z jediného místa, a navíc neomezený prostor v cloudu pro ukládání a archivaci.

Acronis True Image Cloud nabízí řešení nejpalčivějších problémů současného zálohování

Acronis True Image Cloud nabízí komplexní ochranu proti ztrátám dat ať v důsledku havárie nebo chyby, a to včetně nechtěného smazání souborů a chyb uživatele, stejně jako v důsledku poškození zařízení, jeho odcizení nebo ztráty. Díky Acronis True Image Cloud je snazší než kdy dříve především:

  • Chránit všechna zařízení – Osobní počítače, počítače Mac, a nově zařízení s OS Android, iPhone a iPad, a také pro tablety s Windows; rozšiřuje ochranu na všechny nejpoužívanější počítače, notebooky a mobilní zařízení.
  • Spravovat zálohy z více zařízení z jednoho místa – nový online řídící panel je snadno použitelná správcovská konzola, která umožňuje, aby jediný uživatel spravoval zálohování a obnovu více zařízení z jednoho místa – se schopností přistupovat k ní z jakéhokoli zařízení a místa prostřednictvím webového prohlížeče.
  • Ukládat a archivovat data v cloudu – neomezené místo pro ukládání v cloudu a nová funkce osobní archivace pro přesouvání velkých a málo používaných souborů do bezpečného Acronis cloudu zajišťuje, že uživatelé nebudou mít nikdy nedostatek místa pro ukládání, a přitom díky uvolnění pevného disku poběží jejich počítače bez čekání. Uživatelé mohou k archivovaným souborům přistupovat a prohlížet je z jakéhokoli zařízení a mohou archivní data řadit dle typu a velikosti.

 

Technika úplných záložních diskových obrazů ochrání vše

Acronis True Image, oceněný řadou cen, je založen na Acronis AnyData Engine – což je sada výkonných technologií, která umožňuje zachycování, ukládání, obnovu a řízení všech dat z jakéhokoli umístění. Je charakteristický využíváním technologie úplných diskových obrazů, která zajišťuje, že uživatel nikdy nepřijde o svá data, protože je ochraňuje všechna, a přitom dává možnost obnovit pouze to, co je potřeba – od jediného ztraceného souboru až po celý počítač. Nový Acronis True Image se vyznačuje následujícími technologickými přednostmi:

  • Rychlost – Šetří váš čas díky nejrychlejšímu zálohování a obnově, a to jak lokálně, tak v cloudu – až o 50% rychlejší v porovnání s konkurencí. 
  • Bezpečnost a soukromí – Zajišťuje, že data jsou vždy v bezpečí, a to díky soukromému klíči definovanému uživatelem, který používá šifrování AES-256 a bezpečné komunikační kanály, čímž data zabezpečuje jak při přepravě, tak v cloudu. Pouze vlastník dat k nim může přistupovat a spravovat je v cloudu Acronis, kde jsou chráněna heslem.
  • Všestranné možnosti ukládání – Zálohovat lze data z různých zdrojů a do různých umístění, k nimž patří lokální disk, externí disk, lokální nebo vzdálená síť a Acronis Cloud a také cloudová úložiště třetích stran, která jsou dostupná prostřednictvím integrace do lokálního souborového systému. Lze vytvářet různé zálohovací plány pro úplnou zálohu systému, či pro zálohování konkrétních souborů nebo složek.
  • Optimalizace pro Windows 10 a nejnovější operační systémy Mac OS X – Vždy je aktuální a kompatibilní s nejnovějšími operačními systémy. Zahrnuje také podporu pro Master Boot Record (MBR) a Tabulku diskových oddílů GUID (GPT), BIOS a Unified Extensible Firmware Interface (UEFI), a WIMBoot.
  • Aktualizované verze v reálném čase – Nejnovější technologické aktualizace získáte díky modelu cloudového předplatného, který zajišťuje, že uživatelé získají okamžitý přístup ke každé nové verzi.

 

Acronis True Image 2016

 Acronis True Image 2016 je nyní určen výlučně pro lokální zálohování a obnovu. Acronis True Image 2016 zajišťuje zálohování celého počítače a jeho obnovu na holý počítač, anebo migraci na nový počítač pomocí lokálního pevného disku. Nová verze 2016 také opět přináší funkci ‘Try&Decide’, která poskytuje kontrolované dočasné prostředí pro bezpečné otestování nového software, ovladačů, či konfigurace systému. Acronis True Image 2016 je rovněž založen na Acronis AnyData Engine.

„Nový Acronis True Image v sobě spojuje nejpokročilejší zálohovací techniky s výjimečně snadno použitelným a intuitivním uživatelským ovládáním, a takto zajišťuje komplexní ochranu dat – od obrázků, videozáznamů a neocenitelných osobních informací až po aplikace a celý počítačový systém.” uvedl Serguei Beloussov, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Acronis. „Je jediným řešením na trhu, které umožňuje, aby se uživatel svobodně rozhodl, kde bude svá data chránit – v cloudu, lokálně, nebo kombinací obou možností – a to na každém zařízení.”

Dostupnost a cena

Rodina produktů Acronis True Image je dostupná za níže uvedené ceny:

 

Chcete-li získat další informace, bezplatnou zkušební verzi, nebo si nové řešení Acronis True Image zakoupit, navštivte stránku www.acronis.cz. Acronis True Image je také k dispozici u předních maloobchodních prodejců.

Další informace o Acronis lze získat takto :

 

O společnosti Acronis

Acronis stanovuje nové standardy pro Ochranu dat nové generace, které poskytují řešení pro zálohování, obnovu po haváriích, bezpečnou synchronizaci souborů sdílení s podporou hybridních cloudových prostředí. Produkty Acronis založené na AnyData Engine jsou výjimečné svou technologií diskových obrazů, a poskytují snadno použitelný, komplexní a bezpečný přístup k souborům a jejich sdílení, stejně jako zálohování a obnovu všech souborů a celého systému napříč všemi prostředími—virtuálními, fyzickými, cloudovými i mobilními. Produkty společnosti Acronis, která byla založena v roce 2003, chrání data více jak 5 miliónů jednotlivců a 500 000 podniků ve více než 130 zemích. Další informace naleznete na stránkách www.acronis.com a www.acronis.cz

Acronis® a logo Acronis jsou registrované obchodní značky nebo obchodní značky společnosti Acronis International GmbH ve Spojených státech anebo v jiných zemích. Microsoft, Windows, a Surface jsou buď registrované obchodní značky nebo obchodní značky společnosti Microsoft ve Spojených státech anebo v jiných zemích. Mac®, Iphone®, iPad® a OS X® jsou obchodní značky společnosti Apple Inc. registrované v USA a jiných zemích.    Kontaktujte nás