loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Acronis True Image 2014™ CZ je tu!

Acronis True Image 2014™ jako první řešení pro koncové uživatele nabízí zálohování celého systému do cloudu

Uživatelé nyní mohou zálohovat celý svůj systém nebo konkrétní soubory do úložiště Acronis Cloud a mají možnost snadné obnovy a přístupu ke svým datům kdykoli a kdekoli.

Praha, Česká republika – 21. října 2013 Společnost Acronis, přední poskytovatel řešení pro fyzické, virtuální a cloudové zálohování, dnes oznámila uvolnění nejnovější verze aplikace Acronis True Image 2014 v české verzi.. Kromě řady vylepšení požadovaných uživateli tato nová verze obsahuje první komerční plánované automatické zálohování celých systémů do úložiště Acronis Cloud a také do tradičních lokálně připojených úložišť.

Díky bezpečnému uložení kompletní zálohy systému do vzdáleného umístění mohou uživatelé aplikace Acronis True Image 2014 využívat výhody pokročilé ochrany důležitých dat před živelnými katastrofami, krádeží nebo poškozením počítače. Toto řešení je kombinováno se spolehlivým zálohováním do lokálně připojených úložných zařízení. Uživatelé mají jistotu, že kompletní záloha počítače včetně veškerých dat od aplikací a souborů až po nastavení a poznámky je chráněna a v bezpečí.

Jednoduché a intuitivní grafické uživatelské rozhraní (GUI) umožňuje uživatelům zálohovat a obnovovat data snadněji než kdykoli předtím. S počítačovými aplikacemi a mobilními aplikacemi na mobilních platformách iOS a Android lze k zálohovaným datům přistupovat kdykoli a kdekoli.

Acronis True Image 2014 – vlastnosti:

  • úplná a přírůstková záloha disku do lokálního úložiště a do úložiště Acronis Cloud – Poskytuje dvojité zabezpečení celého systému před poškozením, ztrátou nebo krádeží zálohy.
  • záloha jednotlivých souborů, složek a dat – Do cloudu i do lokálního úložiště.
  • přírůstková obnova z cloudu – Poskytuje rychlou obnovu celého systému bez potřeby lokálně připojeného úložiště
  • zahrnuje 5 GB v bezpečném úložišti Acronis Cloud na jeden rok zdarma (s možností zakoupení dalšího prostoru z aplikace) – Uživatelé mohou načíst nejdůležitější data a mít k nim přístup odkudkoli.
  • podpora Windows 8 – Acronis True Image 2014 má certifikaci o kompatibilitě se systémem Windows 8.
  • Acronis True Image 2014 Premium – Oproti standartní verzi uživatelům umožňuje obnovu celého systému na odlišný hardware a také poskytuje podporu dynamických disků a prostředí WinPE (Windows Pre-Installation Environment).

„Než jsme zálohování obrazů disků (imaging) do cloudu přidali, mohli uživatelé využívat online služby pouze pro zálohování jednotlivých souborů a složek. Nyní lze zálohovat celý systém,“ uvedl Nat Maple, Senior Vice President of Consumer, OEM and Online, ze společnosti Acronis. „Přinášíme podnikovou úroveň ochrany a dostupnosti pro zálohování osobních počítačů, která umožňuje kdekoli a kdykoli přistupovat k datům a obnovovat celé systémy. Vše je přitom ještě jednodušší než dříve. Acronis jako první s touto inovativní technologií na trhu nastavuje laťku pro nový standard zálohování a obnovy pro osobní použití. A s desetiletou historií poskytování špičkového softwaru a služeb pro ochranu dat si mohou být naši zákazníci jisti, že jejich data jsou v bezpečí.“

 Dostupnost a ceny:

Aplikace Acronis True Image 2014 je nyní dostupná za doporučenou koncovou cenu 1.320,- Kč včetně DPH. Rozšíření 5GB úložiště  Acronis Cloud je možné zakoupit přímo v aplikaci v cenách od  750,- Kč / rok (50 GB).

O společnosti Acronis

Společnost Acronis je globální poskytovatel špičkových řešení pro zálohování, obnovu po havárii, bezpečné sdílení a přístup k souborům. Společnost Acronis byla založena v roce 2002 a etablovala se jako rychle rostoucí mezinárodní společnost s více než 700 zaměstnanci v 18 zemích a partnery v téměř každé zemi na světě. Acronis poskytuje komplexní, efektivní a spolehlivé řešení zálohování pro pracovní stanice, servery, virtuální počítače a cloudová prostředí, rovněž poskytuje špičková řešení pro sdílení a synchronizaci dat v mobilních zařízeních.

Acronis knows backup.

Důkazem je více než 50 dodnes vyvinutých pokročilých technologií pro zálohování a obnovu. Produkty Acronis používá více než 4.5 miliónů zákazníků, malých a středně velkých firem a poskytovatelů služeb k ochraně svých důležitých dat.

Firemní vlajková loď, produkt Acronis Backup & Recovery, poskytuje sofistikované technologické řešení zabalené do snadno ovladatelného rozhraní, které umožňuje menším firmám řešit jejich požadavky na úrovni podnikového standardu. Také podniky používají řešení od společnosti Acronis k cílům obnovy po havárii, migracím a k potřebám zálohování koncových bodů.

Další informace získáte na stránkách http://www.acronis.cz/.

Acronis® a logo Acronis jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Acronis International GmbH ve Spojených státech a/nebo v dalších zemích.

     Kontaktujte nás