loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Acronis byl vyhlášen podnikovým softwarem roku 2021 – dle hlasování českých a slovenských partnerů

Patnáctý ročník ankety ChannelWorld Awards pořádané vydavatelstvím Internet Info DG a magazínem ChannelWorld určil, že Výrobcem podnikového softwaru roku 2021 se stala společnost Acronis. Tento prestižní titul získala na základě hodnocení od 744 partnerů, kteří vybírali nejlepší výrobce a distributory českého a slovenského trhu v celkem třinácti kategoriích. Úspěch podtrhla třetím místem mezi VAD (distributory s přidanou hodnotou) ZEBRA SYSTEMS, která je výhradním distributorem řešení Acronis na českém a slovenském trhu.

 

 

Vítězství Acronisu je o to cennější, když v šesti z osmi kategorií výrobců obhájili svá prvenství loňští vítězové. Kromě společnosti ATC, která ovládla kategorii výrobců PC, došlo ke změně již jen v kategorii podnikového softwaru, kde Acronis přerušil dlouholetou hegemonii nikoho jiného než Microsoftu. „Skončit před Microsoftem v kategorii výrobce podnikového softwaru je pro Acronis neskutečný úspěch. Je to z velké části zásluha našich partnerů, kteří dělají Acronisu v ČR i na Slovensku to nejlepší jméno, za což jim jim patří obrovský dík!“ řekl při přebírání ocenění Zdeněk Bínek, ředitel ZEBRA SYSTEMS

 

 

Vítěze v pěti kategoriích distributorů určoval stejně jako v minulých ročnících průměr hodnocení pěti (u VAD šesti) aspektů obchodní spolupráce, od ceníku a logistiky až po úroveň komunikace, eventů či přístupu vůči partnerům. V osmi kategoriích výrobců v letošním ročníku poprvé rozhodovalo stejně detailní hodnocení jako u distributorů s pěti konkrétními aspekty spolupráce namísto dřívějších dvou obecných.

Nejbližší možnost, jak se blíže seznámit s řešeními Acronis, bude na konferenci Zebra Cyber Roadshow ve dnech 6. a 11. října. Registrace zde.

 

 

     Kontaktujte nás