loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

2020: rok plný ocenění pro ZEBRA SYSTEMS

I když pro většinu lidí i organizací byl rok 2020 velmi náročný, pro nás byl jedním z nejlepších – alespoň co do počtu získaných ocenění. Chceme proto v poslední den roku poděkovat všem, kdo nám k tomu dopomohli: zákazníkům, partnerům, zaměstnancům a dodavatelům špičkových technologií kybernetické ochrany.

Velký úspěch zaznamenala ZEBRA SYSTEMS již zkraje roku, když se umístila v letošním vydání žebříčku FT 1000, tj. tisíce nejrychleji evropských rostoucích firem, který vydává prestižní časopis Financial Times ve spolupráci s analytickou firmou Statista. Letošní vydání zaznamenává růst mezi lety 2015 až 2018, kdy ZEBRA SYSTEMS dosáhla celkového zvýšení obratu o více než 180 %, tedy s průměrným ročním růstem 41,1 %. Firma se v této vybrané společnosti ocitla společně s 8 dalšími českými firmami, mj. s Kiwi.com. 

Dařilo se i na lokální úrovni: stali jsme se společensky nejodpovědnější firma v Moravskoslezském kraji. A čím jsme si ocenění Vodafone Odpovědná firma roku 2020 zasloužili?  „V oblasti společensky prospěšných aktivit podporují mimo jiné Fakultní nemocnici v Ostravě a v Hradci Králové charitativní fotbalový turnaj Sport Hradec Cup – charitativní turnaj.“

Ke konci roku jsme obdrželi další zajímavou mezinárodní cenu: cenu Small Business Award časopisu Corporate Vision v kategorii Best Data Protection Products Supplier ve střední Evropě.

Od GFI Software jsme získali  cenu za nejkreativnější marketing i v roce 2020.    Zejména pak za využití sociálních i tradičních médií k propagaci licenčního modelu GFI Unlimited partnerům i zákazníkům. 

Z ocenění tradičních médií vybíráme dvě. Zebra systems se stala vítězem soutěže Případová studie roku 2020 pořádané časopisem CIO Business World – cenu za finanční efektivitu získal projekt řešení  v Nemocnice s poliklinikou Nové Mesto nad Váhom, kterou realizoval náš partner  COMTEC. A Acronis Cyber Protect 15 se stal vítězem soutěže IT produkt roku 2020 pořádané časopisem Computerworld.    Kontaktujte nás