Blog: Typ bloku: značky

Acronis

24. 7. 2023
Kybernetická ochrana v neustále se rozvíjejícím prostředí hrozeb je výzvou. Zabezpečte vaše data před veškerými hrozbami s Acronis Cyber Protect – jediným řešením kybernetické ochrany, které přirozeně integruje ochranu dat a kybernetickou bezpečnost.
N-able je již více než 20 let dodavatelem nástrojů pro poskytovatele řízených služeb (MSP), kteří je využívají ke správě, monitoringu a zabezpečení IT infrastruktur svých zákazníků. Řešení N-able využívá přes 25 000 MSP poskytovatelů pro správu více než 500 000 firemních sítí a 8 milionů koncových bodů.
Rozšiřující se softwarová knihovna snadných, nákladově efektivních a důvěryhodných řešení, která přinášejí okamžitou obchodní hodnotu. Gfi Software obsahuje software pro komunikaci, zabezpečení a síťový software. Neplaťte víc než musíte, cenově výhodný software, který je ověřený desetiletími používáním a stovkami zákazníků.
Cloudflare zabezepčuje a zajišťuje spolehlivost Vašich externích zdrojů jako jsou webové stránky, rozhraní API a aplikace. Chrání Vaše interní zdroje jako jsou aplikace za firewallem, týmy a zařízení. A je to také Vaše platforma pro vývoj globálně škálovatelných aplikací.

AST

Distribuovaná kybernetická ochrana. Patentované řešení pro prevenci neznámých útoků nebo útoku typu ZERO days.