Zebra na rozcestníku: Září 2022

 

 

Vítáme Vás na zářijovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů a dalších událostí a propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Propagační akce platné v září:

N-able

 • Snížená minimální objednávka u N-able N-central jde ruku v ruce se dvěma zvýhodněnými balíčky: Jeden s antivirem za 2,48 € na zařízení a druhý s EDR za 3,37 € za zařízení. Nabídka je ideální pro partnery, kteří by chtěli začít s N-able, ale mají vyšší počet zákazníků a chtějí se víc věnovat automatizaci; případně pokud chtějí on-prem řešení nebo mají zákazníky se sítěmi se specifickými bezpečnostními požadavky.

 • Využijte také nabídku přechodu od konkurence (Kaseya, Datto, ConnectWise, Ninja & Barracuda), se kterou budete mít po zbývající dobu smlouvy s konkurencí celý N-central za 1 € měsíčně.

 • Stále platné je i propagační akce N-sight Bundle: celých 100 N‑Sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Jednotlivé nabídky lze kombinovat. Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

Acronis

 • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
  https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.
  https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m
 • Pokud ještě nejste poskytovatelem služeb Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma, dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
  https://files.zebra.cz/t/yqxOY5aGLJDu

Všechny propagační akce byly prodlouženy až do konce roku 2022. Pokud byste měli o kteroukoli z nich zájem, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Stále více poskytovatelů IT řešení a služeb podle zprávy GFI Software zvažuje certifikaci dle ISO 27001, uznávaný standard pro správu informační bezpečnosti. Z dotazování mezi svými lokálními partnery firma GFI také zjistila, že v České republice a na Slovensku je podpora ISO 27001 nižší než v celém regionu EMEA, když jen 14 % tento standard má nebo ho plánuje. Zvýšení zájmu lze přičíst pokračující vlně útoků na supply chains.

N-able

Mezi nedávnými novinkami v N-able EDR se objevila i vylepšená verze instalačního balíčku, která umožňuje využití téměř všech modulů bez restartu. Můžete tedy nasadit EDR přímo na zařízení, u kterého máte podezření, že již bylo infikováno a okamžitě tak začít s nápravou.

N-able N-central dostal nového Mac agenta, který je plně nativní na Apple Silicone, všechna data na management server zasílá realtime a poskytuje jednodušší instalaci.

N-able MailAssure zase zjednodušil nasazení Private Portalu pro zasílání šifrovaných zpráv na libovolné příjemce. Pro nové domény je nyní Private Portal přímo v počátečním průvodci, stejně jako pro Microsoft 365 sync.

Acronis

Srpnová aktualizace Acronis Cyber Protect Cloud přinesla mnoho nového. Například možnost službou Disaster Recovery chránit zátěže z Windows Server 2022 a Ubuntu 20.x/21.x, řadu vylepšení Advanced Email Security packu a lepší kompatibilitu s Apple prostředími.

Podle zprávy Acronis Cyberthreats Report, která je postavena na informacích a přehledech získaných v rámci Acronis Cyber Protection Operation Centers sledující trendy kybernetických hrozeb v první polovině roku 2022, do roku 2023 způsobí ransomware škody za 30 miliard dolarů. Téměř polovina zjištěných napadení během první poloviny roku 2022 se zaměřila na krádeže uživatelských údajů, jež umožňují realizovat ransomwarové útoky. Aby tyto údaje útočníci získali, využívají phishingových a dalších škodlivých e‑mailů jako hlavních vektorů útoku.

Zářijové události:

16. září: Webinář Acronis

Prvním zářijovým webinářem z produkce ZEBRA SYSTEMS bude Představení nové verze Acronis Cyber Protect Home Office, řešení kybernetické ochrany pro domácnosti a malé kanceláře, jímž Vás a domácí uživatele řešení Acronis provede Aleš Hok v tandemu s Petrem Mládenkou.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

22. září: Webinář N-able

Následovat bude webinář Kateřiny Machové a Ondřeje Šabaty o tom, Jak si ušetřit čas i námahu pomocí automatizace, a to především v kontextu IT a s pomocí řešení N-able.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

27. září: Webinář GFI Software/Kerio

O tom, že KERIO SaaS rodina se rozrostla!, Vás na konci září zpraví Jana Rympler ve spolupráci s Lenkou Kunecovou. Vskutku, Kerio Control je teď dostupné také v SaaS licenčním modelu. Zjistěte více!

K webináři se můžete registrovat zde.