Zebra na rozcestníku: Únor 2024

 

 

Vítáme vás na únorovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

ZEBRA SYSTEMS

Marek Prorok se stal novou posilou ZEBRA SYSTEMS. Z pozice Sales Managera bude v ZEBRA SYSTEMS řídit obchodní rozvoj Company (Un)Hacked, nového projektu zaměřeného na školení zaměstnanců ve virtuální realitě s cílem posilovat kybernetickou bezpečnost ve firmách a organizacích. Nejslabším článkem kybernetické bezpečnosti je zpravidla firemní uživatel. Podle serveru Cox BLUE je 48 % úspěšných kybernetických útoků v malých a středních organizacích (SMB) způsobeno lidským faktorem. „…během prožitkového učení ve virtuální realitě zaměstnancům nikdo neříká, co mají nebo nemají dělat. Prostě si to na vlastní kůži zažijí, a když pak podobná situace nastane v reálném světě, budou na ni dobře připraveni,“ říká Marek Prorok. Neváhejte se mu ozvat!

 

GFI Software

Společnost GFI Software představila nový ticketing system pro licenční problémy s cílem výrazně zrychlit a zefektivnit vše související. Veškerá podpora, včetně technickéod ZEBRA SYSTEMS pro vás zůstává beze změn.

Proces End Of Life u produktu MyKerio postupuje, deadline pro další část partnerů na přechod na nástupnický GFI AppManager přichází 29. února. Veškeré informace o EOL MyKerio o General Availability AppManagera najdete zde.

Nová verze Kerio Connect 10.0.4 mimo jiné nabízí automatické verze agenta GFI AppManager – nebude tedy již závislý jen na aktualizacích mailserveru, což pomůže zajistit spolehlivé fungování centrální správy.

 

Acronis

Acronis sloučil balíček Advanced Security s EDR za cenu balíčku Advanced Security, partneři a zákazníci tak získají lepší visibilitu a více možností mitigovat incidenty za 3x nižší cenu. Zároveň Acronis představil další pokročilé možnosti pro balíček EDR, DLP a Automation.

Od ledna je dostupná také jednoduchá analýza k incidentům v EDR generovaná AI. Dále usnadňuje MSP práci s incidenty. Všimněte si také možnosti nastavit Acronis EDR pouze v monitorovacím (pasivním režimu), což může být vhodné zejména u serverových řešení při novém nasazení.

 

N-able

Narazili jste na to, že nemáte k dispozici ten správný monitoring check? Nezoufejte, vytvořit si vlastní je snadné. Jak na to se dozvíte v článku zde.

Pokud zrovna pilně plánujete, jak se rozrůstat v roce 2024, možná najdete inspiraci v článku ze série MSP Growth habit.

A pokud by to náhodou nezabralo, můžete se podívat na nejzajímavější části první sezóny podcastu Now That’s IT, nebo si rovnou poslechnout jednotlivé epizody.

Propagační akce platné v únoru:

GFI Software

  • Pokud má zákazník platný produkt GFI/KERIO a přikoupí si během Q1 2024 nové produkty, dostane na ně slevu ve výši 15 %. Platí pouze na nové produkty.
  • Zároveň GFI Software svým EDU/GOV zákazníkům nabízí 30% kombinovanou slevu, rovněž platnou do konce Q1 2024. Pro využití slevy nás prosím kontaktujte.

Pokud byste o některou z propagačních akcí měli zájem, naše obchodní oddělení je vám k dispozici, aby vám pomohlo s jejich využitím a k zodpovězení jakýchkoli dotazů. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

Acronis

  • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud vám nevyprší konkurenční smlouva.
  • A na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Chystané události a webináře:

Pro přehled plánovaných akcí a webinářů jsme vytvořili samostatnou podstránku. Najdete ji zde:
https://www.zebra.cz/planovane-akce-a-webinare/