loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Únor 2023

 

 

Vítáme Vás na únorovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Společnost GFI Software vydala Kerio Control pro model Firewall as a Service.

Podle průzkumu GFI Software provedeného na začátku února mezi partnery v ČR a na Slovensku je aktuálně hlavním vektorem útoku elektronická pošta. K nejvíce nebezpečným řadí nejen phishingové e-maily snažící se vylákat z uživatelů citlivé údaje, ale zejména e‑maily s falešnými fakturami, upomínkami či zásilkami.

GFI Exinda aktuálně detekuje již více než 2000 aplikací a protokolů poté, co ve verzi 7.5.3. přidala 118 nových aplikačních signatur.

Acronis

Acronis Cyber Protect Cloud verze 23.01 představil funkci správu skupin v Microsoft 365 a Google Workspace.

Acronis oslavil 5. výročí založení Acronis Cyber Foundation programu určeného k podpoře filantropických iniciativ, které slouží k rozvoji komunitních projektů a dobrovolnictví po celém světě. Úspěch nadace Acronis je postaven na pomoci distribučních partnerů, jednou z nich je i česká společnost ZEBRA SYSTEMS. Ta se podílela na vybudování počítačové učebny v Bagdola Primary School v Nepálu, která byla dokončena v roce 2021.

Výsledky průzkumu Acronis mezi partnery v Česku a na Slovensku ukazují, že více než třetina poskytovatelů IT bezpečnosti v České republice a na Slovensku vloni nejvíce řešila útoky ransomwaru. Riziko ransomwarových útoků neustále roste a stává se hlavní hrozbou pro všechny typy a velikosti organizací. I když s nejhorší možností, tedy zaplacením výkupného, se setkalo jen minimum IT poskytovatelů, více než polovina musela u svých zákazníků v důsledku útoků obnovovat ztracená data či posílit zabezpečení IT.

N-able

Poslední verze Patch Management Engine v N-sight RMM je již dostupná pro všechny, můžete tedy využít nové členění aktualizací od Microsoftu a podrobnější správu aplikací třetích stran. Další chystané novinky jako vždy zde, na roadmapě.

Microsoft mění způsob instalace Feature Updates, změňte ho také v řešeních N-able.

Lokální IT prodejci objevují výhody automatizace, již 39 % nabízí služby MSP či MSSP, říká výstup z lednového průzkumu N-able.

Přečtěte si článek od Jasona Murphyho o tom, jak se zbavit bloatwaru u svých zákazníků.

Propagační akce platné v únoru:

GFI Software

 • Nová propagační akce Migration to Standalone nabízí 10 % slevu pro všechny Vaše stávající zákazníky GFI Unlimited používající produkty Kerio (GFI KerioControl, GFI KerioConnect a/nebo GFI KerioOperator) při přechodu na předplatné jednotlivých produktů. Nárok na slevu mají i Vaši zákazníci GECNP, čímž se jejich celková sleva zvýší na 20 %.
  Kritéria způsobilosti:
  – Zákazníci si musí předplatit alespoň 2 produkty Kerio
  – Počet uživatelů druhého produktu by měl být alespoň 70 % produktu s nejvyšším počtem uživatelů
  Použijte promo kódy:
  KERIOUNL10 pro 10% slevu
  KERIOUNLGECNP20 pro 20% slevu pro zákazníky GECNP

Pokud byste o propagační akci měli zájem, naše obchodní oddělení je Vám kdykoli k dispozici k zodpovězení jakýchkoli dotazů, tak nás prosím neváhejte kontaktovat.

N-able

 • Nově můžete získat N-able EDR na prvních 6 měsíců za 1€/zařízení, včetně Threat Huntingu.
 • Nadále pro partnery platí akce N-able N-sight Bundle: celých 100 N-sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Více informací o slevových akcích pro partnery N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která Vám vždy ráda pomůže.

Acronis

 • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
 • Jestli ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.

Více informací o jednotlivých propagačních akcích Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Únorové události:

22. – 23. ledna, 09:30: Zebra Sales Academy

Po roce opět otevírá brány Zebra Sales Academy. Zúčastněte se exkluzivních, mezinárodních webinářů vedených CEOs, globálními manažery, zakladateli a odborníky s desetiletími zkušeností.

Akademii můžete prozkoumat a registrovat se k účasti zde.

 

28. února, 13:30: Webinář GFI Software

Na konci měsíce se můžete těšit i na standardní webinář ZEBRA SYSTEMS v češtině. Představujeme GFI AppManager –⁠ jak novou centrální správu produktů GFI využít k poskytování lepších služeb svým zákazníkům Vám vysvětlí Ondřej Šabata.

Na webinář se můžete registrovat zde.