Zebra na rozcestníku: Únor 2022

 

Vítáme Vás na únorovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam promo akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně nás můžete kdykoli kontaktovat přes e-mail nebo telefon. Na konci stránky najdete detailní rozpis chystaných webinářů.

 

Novinky, které by Vám neměly ujít...

Acronis

Acronis představil rozsáhlou aktualizaci platformy pro MSP Acronis Cyber Cloud 21.11 s mnoha novinkami, jako je podpora Linux LVM svazků v Disaster Recovery.
https://dl.managed-protection.com/u/baas/rn/21.11/en-US/AcronisCyberCloud_relnotes.htm

 

GFI Software

Společnost GFI Software vydala novou verzi produktu Kerio Connect (9.4) zaměřenou na vylepšení bezpečnosti. Nově umožňuje využívat dvoufaktorovou autentizaci (2FA), zároveň byla vylepšena integrace s otevřenou certifikační autoritou Let’s Encrypt.
https://www.zebra.cz/nova-verze-kerio-connect-9-4-s-posilenou-bezpecnosti/

 

N-able

V řešení N-able N-central je nově k dispozici plně integrované řešení DNSFilter, které umožní zabezpečit DNS požadavky a filtrovat požadavky na překlad jmen, takže může nahradit klasický webfiltr a zároveň zvýšit úroveň zabezpečení.
https://www.dnsfilter.com/solarwinds

Aktivní promo akce:

Acronis

GFI Software

  • Rozšiřte řady zákazníků: Stávající partneři s aktivním předplatným získají 10 % slevu na každý produkt GFI/Kerio prodaný novým klientům (nebo těm, jejichž předplatné/licence vypršela před rokem 2019 a kteří od roku 2019 nezadali žádnou PO).
  • Přechod za výhodných podmínek: Zákazníci, kteří přejdou na produkty GFI, Kerio nebo Exinda a doloží dokument o stávajícím konkurenčním řešení, od nás získají zajímavou cenovou nabídku odrážející jejich stávající náklady.

Více informací o partnerských promo akcích GFI Software naleznete v sekci Promotions na partnerském portálu, případně nás prosím kontaktujte.

N-able

  • Noví zákazníci N-able, kteří si předplatí řešení N-able N-Central nebo N-able RMM, získají v rámci programu CRACK THE M$P CODE kredit na předplatné bezpečnostních produktů N-able v hodnotě dvojnásobku své objednávky—prodlouženo do konce února.

Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

Události v lednu:

10. února, 10:00-10:30: Webinář Acronis

V únorovém díle seriálu pravidelných webinářů Acronis z produkce ZEBRA SYSTEMS se můžete těšit na téma Immutable backups a aktivní ochrana proti ransomwaru s dvěma odborníky: obchodním ředitelem Alešem Hokem a Sales Engineerem Janem Ptáčkem. V tomto díle půlhodinových webinářů o produktech Acronis se dozvíte, jak zajistit zálohy proti manipulacím a jak proti ransomwaru ochránit zálohované i nezálohované (nazalicencované) stroje.

K webináři Acronis se můžete registrovat registrovat zde.

 

17. února, 13:30-14:15: Webinář N-able

O týden později pro Vás chystáme webinář Základy práce s N-able MailAssure se Sales Engineerem Ondřejem Šabatou. Ukáže Vám, jak na správné zabezpečení elektronické pošty, archivaci e-mailů a zajištění nepřetržitého provozu elektronické pošty.

K webináři N-able se můžete registrovat zde.

 

24. února, 10:00-11:00: Webinář GFI

Na poslední únorový týden pro Vás máme připravený webinář Fax není mrtev, ať žije GFI FaxMaker!, kde budete mít příležitost znovu spatřit v akci Ondřeje Šabatu spolu s kolegou Sales Engineerem Michalem Hebedou. Provedou Vás historií a současným využitím faxu, proberou obchodní pohled na GFI FaxMaker, jaké jsou požadavky řešení a jeho nasazení včetně praktické ukázky.

K webináři GFI se můžete registrovat zde.