loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Srpen 2022

 

 

Vítáme Vás na srpnovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů a dalších událostí a propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Propagační akce platné v srpnu:

N-able

 • Snížená minimální objednávka u N-able N-central jde ruku v ruce se dvěma zvýhodněnými balíčky: Jeden s antivirem za 2,48 € na zařízení a druhý s EDR za 3,37 € za zařízení. Nabídka je ideální pro partnery, kteří by chtěli začít s N-able, ale mají vyšší počet zákazníků a chtějí se víc věnovat automatizaci; případně pokud chtějí on-prem řešení nebo mají zákazníky se sítěmi se specifickými bezpečnostními požadavky.

 • Využijte také propagační akce N-sight Bundle: celých 100 N-Sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.
 • N-able Gamechanger pokračuje i nadále. Předplacením produktů N-able N-sight RMM, N-central, EDR, PassPortal nebo MailAssure získáte první 3 měsíce zdarma (po skončení trial verze).

Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

Acronis

 • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
  https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.
  https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m
 • Pokud ještě nejste poskytovatelem služeb Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma, dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
  https://files.zebra.cz/t/yqxOY5aGLJDu

Všechny propagační akce byly prodlouženy až do konce roku 2022. Pokud byste měli o kteroukoli z nich zájem, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Vyšlo Kerio Connect 9.4.2 s předělanou funkcí Multi-server, která umožňuje rozdělit zátěž mezi několik serverů, čímž usnadňuje nasazení u větších zákazníků nebo škálování u SaaS poskytovatelů.

Pravidelný bezpečnostní audit se vyplatí provádět i malým a středním organizacím, nejen těm větším, uvádí společnost GFI Software vzhledem k tomu, že již 56 % SMB organizací se stalo terčem kybernetických útoků. „Mnoho SMB firem se domnívá, že jsou pro útočníky nezajímavé, ale hackeři jdou zejména tam, kde cítí menší odpor.“

Společnost GFI Software se umístila 4. v nezávislém srovnávacím testu Top Linux Patch Management tools 2022.

N-able

Apple device management v N-able N-sight RMM je nyní plně multitenantní, což umožňuje použití separátních push certifikátů a snazší použití separátních konfiguračních profilů pro jednotlivé zákazníky.

Společnost N-able absorbovala Spinpanel, nástroj k hromadné správě Microsoft 365. Aktuálně je v rámci N-able k dispozici v pilotním provozu, v případě zájmu nás kontaktujte.

Za více než povšimnutí stojí nově snížená minimální objednávka u řešení N-able N-central. Pro více informací nás kontaktujte.

Jak upravit Vaše webové stránky, aby byly zajímavé pro zákazníky i vyhledávače, Vám prozradí článek od Stefannie Hammond z N‑able.

Acronis

Srpnová aktualizace Acronis Cyber Protect Cloud přinesla mnoho nového. Například možnost službou Disaster Recovery chránit zátěže z Windows Server 2022 a Ubuntu 20.x/21.x.

Společnost Acronis varovala před nárůstem útoků postavených na technikách sociálního inženýrství. Ty podle některých odhadů stojí již za 98 % úspěšných kybernetických útoků a bez adekvátní ochrany hrozí především malým a středním firmám (SMB) vysoké riziko napadení, ztráty dat a provozních výpadků.

Acronis je podle poslední analýzy Canalys Endpoint Security Vendor Performance Index lídrem v oblasti ochrany koncových bodů. V aktuální zprávě Canalys oceňuje řešení Acronis pro ochranu koncových bodů a jeho integraci se službami zálohování a obnovy dat.

Srpnové události:

23. srpna, 10:00: Certifikační školení Acronis

Připojte se k odbornému školení o Acronis Cyber Protect Cloud pod vedením Jana Ptáčka, Sales Engineera a technika pro řešení Acronis. 23. srpna Honza probere 3 oblasti: Cloud Tech Associate Advanced Disaster Recovery, Cloud Tech Associate Advanced Files and Notary a Cloud Tech Associate Advanced Email Security. Zjistěte vše, co o těchto službách zjistit jde a pokud chcete, připravte se přitom na Acronis Partner certifikaci.

Ke školení se můžete registrovat zde.

 

25. srpna, 13:30: Webinář GFI Software

Webinář Letné osvieženie s GFI, ve kterém se od Lenky Kunecové dozvíte úplně vše o nedávných změnách v cenících GFI Software a licenčním modelu GFI Unlimited, a jak z těchto změn můžete těžit.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

30. srpna, 10:00: Certifikační školení Acronis

Závěrečná session z cyklu srpnového certifikačního školení na Acronis Cyber Protect Cloud pod vedením Jana Ptáčka, Sales Engineera a technika pro řešení Acronis. 30. srpna se dozvíte vše o nejnáročnější oblasti; Cloud Tech Professional.

K webináři se můžete registrovat zde.