loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Listopad

 

Vítáme Vás na listopadovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam promo akcí a novinek od všech vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití a platnost jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu. Na konci najdete aktualizovaný rozpis chystaných webinářů.

Aktivní promo akce:

Acronis

GFI Software

  • Nestihli jste obnovit Vaše licence? Využijte program SMA Amnesty. Licence, které vypršely v období leden 2019 – červen 2021, je nyní možné prodloužit za zvýhodněných podmínek.
  • Získejte druhý produkt GFI/Kerio se slevou 25 %.

Více informací o partnerských promo akcích GFI Software naleznete v sekci Promotions na partnerském portálu, případně nás prosím kontaktujte.

Cloudflare

  • Nahraďte Vaši starou ochranu proti DDoS útokům řešením Magic Transit od Cloudflare a používejte jej zdarma po 12 měsíců.
    files.zebra.cz/t/sr2ld4ws

N-able

  • Noví zákazníci N-able, kteří si předplatí řešení N-able N-Central nebo N-able RMM, získají v rámci programu CRACK THE M$P CODE kredit na předplatné bezpečnostních produktů N-able v hodnotě dvojnásobku své objednávky.

Novinky, které by Vám neměly ujít...

Virtuozzo

ZEBRA SYSTEMS se stala distribučním partnerem společnosti Virtuozzo v České a Slovenské republice. Nově tak nabízí kompletní řadu produktů Virtuozzo včetně Virtuozzo Hybrid Infrastructure, Virtuozzo Hybrid Server a Virtuozzo Hybrid Cloud. Softwarově definovaná, hyperkonvergovaná samoobslužná platforma a možnosti správy zdrojů umožňují poskytovatelům služeb a hostingu nabízet koncovým zákazníkům služby veřejného i privátního cloudu. V oblasti zálohování společnost Virtuozzo úzce spolupracuje se společností Acronis a nabízí propojené prostředí obou řešení.
zebra.cz/virtuozzo/

Společnost Virtuozzo v nedávné době provedla dvě důležité akvizice, když koupila společnosti Onapp a Jelastic. Řešení Onapp do portfolia Virtuozzo přináší intuitivní platformu pro samosprávu cloudové infrastruktury. Poskytovatel jedinečného víceúčelového a multicloudového řešení platform-as-a-service, Jelastic, byl pod Virtuozzo včleněn po desetiletém blízkém partnerství. 

GFI Software

V partnerském portálu GFI nyní naleznete přehlednější Resource Center. Zároveň do něj přibyla řada nových i lokalizovaných materiálů. Nově v něm najdete:

  • do češtiny přeložené datasheety pro řešení GFI LanGuard, GFI Archiver, GFI MailEssentials, GFI HelpDesk, Kerio Connect a Kerio Control;
  • nová videa a datasheety k Exinda Network Orchestrator;
  • nové případové studie k řešením Kerio Control, Kerio Connect a GFI Archiver.

Aktualizací prošel také GFI Partner Locator:
gfi.com/partners/find-a-partner

Cloudflare

Cloudflare nyní chrání i Vaši e-mailovou komunikaci. Společnost uvádí novou nabídku dvou funkcí zdarma, Email Routing a DNS Wizard, a  pokročilou sadu funkcí Advanced Email Security Suite.
cloudflare.com/press-releases/2021/cloudflare-takes-on-email-security/

Cloudflare posílil svou síť datových center o 25 %. Ke třem novým lokalitám v Evropě se zařadila datová centra v irském Corku, italském Palermu a ruském Jekatěrinburgu. Nyní má Cloudflare datová centra ve 47 městech ve 30 zemích Evropy, včetně Prahy.
zebra.cz/cloudflare-posilil-svou-sit-datovych-center-o-25/

Události v listopadu:

23. listopadu, 13:30

V posledním listopadovém týdnu se můžete těšit na bezplatný webinář Crack the code – Začněte s MSP bezpečně s odborníkem na N-able Ondřejem Šabatou. Probere s Vámi základy poskytování služeb, volbu správného bezpečnostního řešení a propojení zabezpečení a monitoringu.

K webináři se můžete registrovat zde.