Zebra na rozcestníku: Říjen 2023

 

 

Vítáme vás na říjnovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

Acronis

Acronis v zásadní aktualizaci MSP řešení přidal podporu zálohování Synology s DSM 7.x, přímé zálohování do MS Azure a mnohem více.

Zveme vás na Acronis Partner Day a navazující akci MSP GLOBAL na německém Nürburgring Race Track, Registrovat se můžete zde.

 

GFI Software

Vyšla verze nová verze GFI MailEssentials 21.7p4 snižující využití paměti o 50 a více procent. Aktualizace zároveň přináší opravu kritické chyby, takže software nepadá při instalaci velkých antiphishingových updatů.

Od 9. října je celosvětově dostupný GFI AppManager.

Zároveň GFI vydalo aktualizace KerioControl 9.4.3 a KerioConnect 10.0.2, které umožňují integraci s AppManagerem.

 

N-able

N-able EDR má nově dostupné moduly Rogue a Ranger, které se starají o kontrolu sítě před možnými slabými místy.

Pro N-sight a N-central je k dispozici monitoring a automatizace BitLockeru. Proč zrovna tuto funkci využít?

Víte, jakých 10 automatizačních skriptů N-able je nejpopulárnějších? A víte, že v oficiálním Automation Cookbook, jich je už více než 800?

Přečtěte si, jaké parametry zvážit při výběru RMM řešení.

Propagační akce platné v září:

Acronis

  • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud vám nevyprší konkurenční smlouva.
  • A na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

N-able

  • Nadále pro partnery platí akce N-able N-sight Bundle: celých 100 N-sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Více informací o slevových akcích pro partnery N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která vám vždy ráda pomůže.

GFI Software

  • Využijte akci WELCOME BACK, která vám nabízí slevu až 50 % na obnovení propadlých licencí Kerio Connect a Kerio Control na 1-3 roky, včetně volitelných enginů, když při objednávce zadáte promo kód WELCOME50. Platí pro licence expirované před 17. 7. 2022. Sleva se nevztahuje na HW a prodlouženou záruku. Akce platí pouze do 15. října 2023

Pokud byste o některou z propagačních akcí měli zájem, naše obchodní oddělení je vám k dispozici, aby vám pomohlo s jejich využitím a k zodpovězení jakýchkoli dotazů. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

Říjnové události a webináře:

Pro přehled plánovaných akcí a webinářů jsme vytvořili samostatnou podstránku. Najdete ji zde:
https://www.zebra.cz/planovane-akce-a-webinare/