Zebra na rozcestníku: Prosinec 2023

 

 

Vítáme vás na prosincovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

GFI Software

Partnerský program GFI Software prochází změnami. Přepracovaný program je zjednodušený a jednotlivé úrovně budou vyžadovat sbírání bodů ze zkoušek a/nebo živých webinářů GFI.

Pro vyhodnocení/zachování úrovně partnerství na příští rok by partneři měli projít Testem portfolia, a to do konce ledna 2024.

Licence NFR budou automaticky prodlouženy na příští rok 19. 1. 2024 všem partnerům, kteří na to mají nárok. Ti, kteří NFR licence neobdrží, o ně mohou požádat v partnerském portálu.

Více info, vstup do testu a zkoušek naleznete ve svém účtu v partnerském portálu GFI.

V prosinci vyšla v10.0.3 GFI KerioConnect. Přinesla integraci se staršími verzemi KOFF, aby byla lépe zachována kontinuita služeb. KOFF zároveň nově podporuje moderní autentizaci v Outlooku.

Zároveň se v prosinci dostali do early access nový webmail pro KerioConnect a KerioControl 9.4.4 s IKEv2 a s vylepšeným výkonem.

 

Acronis

V lednovém updatu Acronis sloučí EDR se základním balíkem Advanced Security, partneři a jejich zákazníci tak získají přístup k této technologii za mnohem lepších podmínek.

V rámci listopadového updatu Acronis vylepšil management exkluzí pro anti-malware a URL filteriring. Dalšího vylepšení se dočkal Patch management s možností aplikovat všechny patche. Poslední vylepšení si pak připisuje zálohovací část, která admistrátorům umožní vynutit podporu aplikačně konzistentní zálohy.

Acronis se blýsknul v pozici Leadra v posledním průzkumu IDC MarketScape na trhu obnovy kybernetické infrastruktury.

 

N-able

N-able N-central má nově lepší možnosti správy Apple zařízení. Všechny novinky najdete zde.

Řešení N-able Endpoint Detection and Response (EDR) je nyní k dispozici i s rozšířením s pokročilou funkcí správy potenciálních oblastí útoku.

Propagační akce platné v prosinci:

GFI Software

  • Pokud má zákazník platný produkt GFI/KERIO a přikoupí si během prosince 2023 nové produkty, dostane na ně slevu ve výši 25 %. Platí pouze na nové produkty.
  • Zároveň GFI Software svým EDU/GOV zákazníkům nabízí 40% kombinovanou slevu, rovněž platnou do konce prosince 2023. Pro využití slevy nás prosím kontaktujte.

Pokud byste o některou z propagačních akcí měli zájem, naše obchodní oddělení je vám k dispozici, aby vám pomohlo s jejich využitím a k zodpovězení jakýchkoli dotazů. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

N-able

  • Určitě už jste od nás slyšeli o N-able EDR. V našem posledním webináři jsme se věnovali jeho novým modulům Rogue a Ranger, a během prosince můžete vše získat zdarma na prvního půl roku. Ideální je nasazení v kombinaci s N-sight nebo N-central, abyste kromě zabezpečení měli také komplexní správu všech zařízení bez ohledu na to, kolik jich spravujete. Vše si můžete vyzkoušet zde.

Více informací o slevových akcích pro partnery N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která vám vždy ráda pomůže.

Acronis

  • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud vám nevyprší konkurenční smlouva.
  • A na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Prosincové události a webináře:

Pro přehled plánovaných akcí a webinářů jsme vytvořili samostatnou podstránku. Najdete ji zde:
https://www.zebra.cz/planovane-akce-a-webinare/