Zebra na rozcestníku: Prosinec 2022

 

 

Vítáme Vás na prosincovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Propagační akce platné v prosinci:

Acronis

 • Využijte jedinečnou nabídku a zálohujte Microsoft 365 a Google Workspace zcela zdarma. Jako bonus k tomu získáte Acronis Advanced Email Security, jenž zajišťuje zabezpečení mailových serverů jako M365.
  https://www.zebra.cz/promo-akce-zalohovani-m365
 • Pokud ještě nejste poskytovatelem služeb Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zdarma, dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
  https://files.zebra.cz/t/yqxOY5aGLJDu
 • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
  https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.
  https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m

Všechny propagační akce byly prodlouženy až do konce roku 2022. Pokud byste měli o kteroukoli z nich zájem, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

N-able

 • Snížená minimální objednávka u N-able N-central jde ruku v ruce se dvěma zvýhodněnými balíčky: Jeden s antivirem za 2,48 € na zařízení a druhý s EDR za 3,37 € za zařízení. Nabídka je ideální pro partnery, kteří by chtěli začít s N-able, ale mají vyšší počet zákazníků a chtějí se víc věnovat automatizaci; případně pokud chtějí on-prem řešení nebo mají zákazníky se sítěmi se specifickými bezpečnostními požadavky.

 • Využijte také nabídku přechodu od konkurence (Kaseya, Datto, ConnectWise, Ninja & Barracuda), se kterou budete mít po zbývající dobu smlouvy s konkurencí celý N-central za 1 € měsíčně.

 • Stále platné je i propagační akce N-sight Bundle: celých 100 N‑Sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Jednotlivé nabídky lze kombinovat. Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která Vám vždy ráda pomůže.

 

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

GFI Software chystá přelomovou cloudovou platformu GFI AppManager, která umožní zákazníkům a partnerům vzdáleně spravovat a monitorovat produkty GFI. Je ideální pro poskytovatele spravovaných služeb, kteří potřebují komplexní řešení pro poskytování produktů koncovým uživatelům.

Vydání Kerio Connect 10.0.0. je naplánováno na 12. prosince. Nabídne dlouho očekávané výrazně rychlejší KOFF vyhledávání díky od základu předělanému pluginu pro Outlook, integraci s kalendářem MS Teams pro snadnější plánování online schůzek a podporu pro nejnovější verzi ActiveSync pro synchronizaci s mobilními zařízeními.

 

Acronis

Společnost Acronis představila sadu nových automatizačních nástrojů v balíčku Advanced Automation pro MSP platformu Acronis Cyber Protect Cloud a aktualizovaný balíček Advanced Management, nově obsahující inovativní prvky strojové inteligence (MI).

 

N-able

V N-able N-sight RMM se chystá k vydání změněný patch management, který jistě mnozí z vás uvítají. Zahrnuje vylepšenou klasifikaci aktualizací od Microsoftu podle všech jejich kategorií a automatické schvalování pro jednotlivé aplikace třetích stran.

Možnost spravovat zařízení od Apple u jednotlivých zákazníků pod separátními certifikáty a integrace s Apple Business Manager už chvíli běží. Pojďte se s funkcemi seznámit trochu blíže (1) (2).

 

 

Prosincové webináře:

8. prosince: Webinář GFI Software

První prosincový webinář, o kterém byste měli vědět, je z produkce GFI Software. Jozef Kačala Vás na něm provede Zabezpečením e-mailů a compliance od A do Z.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

15. prosince: Webinář ZEBRA SYSTEMS, N-able & GFI Software

Následovat bude netradiční webinář z produkce ZEBRA SYSTEMS. Přidejte se Na skleničku se Zebrou.

K webináři se můžete registrovat zde.