Zebra na rozcestníku: Listopad 2023

 

 

Vítáme vás na listopadovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

Acronis

Řešení pro MSP Acronis Cyber Protect Cloud nově podporuje operační systém MacOS Sonoma, dodává nástroj-kalkulačku cenových nákladů (TCO) pro partnery a bylo integrováno s oblíbeným monitorovacím nástrojem Zabix. O dalších vylepšeních řešení si můžete přečíst více zde.

Acronis Cyber Protect, zálohovací řešení dříve známé jako Acronis Cyber Backup, od organizace AV-Test opět získalo perfektní skóre za zabezpečení Maců.

Průzkum Acronis odhalil, že vydírání ransomwarem je pro české firmy nejnaléhavější kybernetickou hrozbou. Na dalších místech pomyslného žebříčku se umístily krádeže citlivých dat a přístupových údajů a finanční podvody s pomocí BEC e-mailů. „Velká většina úspěšných vyděračských útoků byla vedena na data uložená v lokálních nasazeních…obecně jsou data v cloudu ve větším bezpečí než data v lokálních instancích,“ řekl k průzkumu Štěpán Bínek, manažer prodeje cloudových řešení Acronis ve společnosti ZEBRA SYSTEMS.“

Nový Acronis CyberApp Standard urychluje rozvoj ekosystému Acronis o řešení třetích stran.

 

GFI Software

Zajímá vás, jak se s NIS2 a dalšími předpisy pracuje ve zdravotnictví? Přečtěte si souhrn problematiky a jak může pomoci GFI LanGuard.

V říjnu vyšla nová verze Kerio Control s podporou GFI AppManager, kompatibilitou s UEFI a novým VPN klientem pro Mac OS. Současně byla vydána i nová verze Kerio Connect s drobnými vylepšeními a také s možností přidání pod AppManager, jehož možnosti se budou postupně rozšiřovat o další produkty. Celkový přehled a jak přejít z MyKerio na AppManager najdete zde.

GFI LanGuard nově nabízí WAN agenta v režimu public beta, díky tomu si ho může každý ze stávajících partnerů vyzkoušet. WAN agent nabízí všechny možnosti klasického skenování, aktualizací a nastavení bezpečnostních politik, které zatím byly dostupné pouze v lokální síti nebo přes VPN, bez ohledu na umístění cílového zařízení – stačí přístup k internetu. V případě zájmu o vyzkoušení nás můžete kontaktovat na [email protected].

 

N-able

Cove Data Protection od N-able teď při zálohování Microsoft 365 nabízí zálohování MS Teams. Nová funkce je obsažena ve stávajících licencích zálohování M365.

Přečtěte si, proč nastavovat hranice monitoringu, které se překrývají.

Jak zhodnotit, jestli nástroje pro monitoring a správu které používáte jsou ty pravé právě pro vás? Tento článek se vám otázku pokusí zodpovědět v šesti krocích.

Průzkum ZEBRA SYSTEMS odhalil, že význam automatizace u IT správců rychle roste. „Dnes lze hardware pořídit za rozumné náklady a práce [IT správců] je naopak drahá a s příchodem směrnice NIS-2 bude ještě dražší, přičemž dostupnost IT správců na trhu bude ještě horší. Za této situace je automatizace jedním z klíčových nástrojů ke zvýšení produktivity a udržení vysoké míry IT bezpečnosti u zákazníků.“ zasadil výsledky průzkumu do kontextu Martin Haller, CEO ve společnosti PATRON-IT, která je jedním z partnerů ZEBRA SYSTEMS pro řešení N-able.

Propagační akce platné v listopadu:

Acronis

  • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud vám nevyprší konkurenční smlouva.
  • A na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

N-able

  • Nadále pro partnery platí akce N-able N-sight Bundle: celých 100 N-sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.

Více informací o slevových akcích pro partnery N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která vám vždy ráda pomůže.

Listopadové události a webináře:

Pro přehled plánovaných akcí a webinářů jsme vytvořili samostatnou podstránku. Najdete ji zde:
https://www.zebra.cz/planovane-akce-a-webinare/