loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Leden 2022

 

Vítáme Vás na prvním letošním rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam promo akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně nás můžete kdykoli kontaktovat přes e-mail nebo telefon. Na konci stránky najdete rozpis chystaných webinářů.

 

Aktivní promo akce:

Acronis

GFI Software

  • Zákazníci, kteří si zakoupí Kerio Control, tím zároveň získají licenci GFI LanGuard na 3 měsíce zdarma. Poté si řešení budou moci koupit za zvýhodněnou cenu.
  • Akce SMA Amnesty nyní běží bez časového omezení. Jedinou podmínkou k využití akce je, že licence musí být Grandfathering.

Více informací o partnerských promo akcích GFI Software naleznete v sekci Promotions na partnerském portálu, případně nás prosím kontaktujte.

N-able

  • Využijte svůdné úvodní ceny za využití řešení N-able RMM v edici EDR nebo MAV s výhodnými Starter packy.
  • Noví zákazníci N-able, kteří si předplatí řešení N-able N-Central nebo N-able RMM, získají v rámci programu CRACK THE M$P CODE kredit na předplatné bezpečnostních produktů N-able v hodnotě dvojnásobku své objednávky.

Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

Novinky, které by Vám neměly ujít...

GFI Software

Společnost GFI Software vydala patch produktu Kerio Connect (9.3.1 p2), který opravuje zranitelnost Log4j, formálně nazvanou CVE-2021-44228. Všem správcům serverů Kerio Connect důrazně doporučujeme, aby patch co nejdříve nainstalovali a zabránili tak možnému zneužití zranitelnosti. Pokud update nemůžete provést, je potřeba vypnout funkci „Chat“, čímž předejdete možnému zneužití. Opravená verze je ke stažení na https://upgrade.gfi.com/check/kerio-connect/931-patch-2.

Databáze zranitelností v řešení GFI LanGuard prošla aktualizací. Sken zranitelností nově odhaluje zranitelnost Log4j na systémech Windows i Linux. Aktualizace databáze probíhá automaticky, případně si ji můžete v uživatelském rozhraní řešení stáhnout sami anebo jen zkontrolovat, jestli máte verzi č. 251.

 

Acronis

Prosincová aktualizace řešení Acronis Cyber Protect Cloud přinesla řadu zásadních vylepšení a nových funkcí. V MSP řešení Acronis teď například můžete vytvářet Immutable backups. Mimochodem, k této funkci pro Vás připravujeme webinář na únor. Dále řešení nově podporuje granulární obnovu pro MySQL a MariaDB a také můžete využít vylepšenou podporu pro Disaster Recovery DHCP serverů. Více informací o aktualizaci najdete na https://www.acronis.com/en-us/products/cloud/cyber-protect/whats-new/.

Události v lednu:

13. ledna, 10:30-11:00: Webinář Acronis

V druhém lednovém týdnu se můžete těšit na webinář Jak na zálohování MySQL/MariaDB s Acronis? s odborníkem na kyberbezpečnost Janem Ptáčkem. V tomto prvním díle pravidelných webinářů o produktech Acronis se v rámci krátkých 30 minut dozvíte o nové, nativní podpoře MySQL a MariaDB databází a jak je zálohovat, chránit a obnovovat.

K webináři Acronis se můžete registrovat registrovat zde.

 

20. ledna, 13:30: Webinář GFI/Kerio

O týden později pro Vás chystáme webinář Komplexní zabezpečení s Kerio Control a GFI LanGuard s neméně odborně vzdělaným Ondřejem Šabatou. Provede Vás principy zabezpečení sítě, ošetřování zranitelností zařízení a ukáže Vám příklady bezpečnostních rizik a samozřejmě i jejich řešení.

K webináři GFI/Kerio se můžete registrovat zde.