Zebra na rozcestníku: Květen 2024

 

 

Vítáme vás na květnovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

N-able

Věděli jste, že 2. května byl světový den hesel? Nejen k této příležitosti N-able přinesl článek o tom, jak držet své účty zabezpečené.

O bezpečnosti, tentokrát formou zálohování, konkrétně na možnost neměnitelných záloh v Cove, doporučujeme k přečtení skvělý text od Andrew Burtona.

Ať už bezpečnost pro své zákazníky aktivně řešíte nebo se k tomu teprve chystáte, možná narážíte na problém s tím, jak své služby nacenit. V tom případě by se vám mohl hodit článek přesně o tom, který se věnuje jak klasickému MSP modelu, tak Co-managed, kdy zákazník má vlastní IT a vy poskytujete pouze doplňkové služby.

 

GFI Software

GFI Software již brzy integruje AI CoPilot do prvních čtyř produktů: MailEssentials, Kerio Control, ClearView a LanGuard. AI posiluje výkonnost těchto řešení směrem k vyšší intuitivnosti, efektivitě a flexibilitě s cílem pomoci koncovým zákazníkům lépe čelit bezpečnostním hrozbám a optimalizovat síťový provoz.

 

Company (Un)Hacked

Kyberbezpečnostní trénink ve virtuální realitě pro školy je na světě! Company (Un)Hacked zareagovala na poptávku škol a vyvinula speciální modul tréninku pro žáky a studenty ve věku od 13 let. Akademie Company (Un)Hacked je školám k dispozici za 1000 EUR pro neomezený počet studentů (dané školy) po dobu jednoho roku.

 

Acronis

Nástroj AI based Cyber Sripting v Cyber Protect Cloud MSP providerům pomáhá s psaním vlastních skriptů. Monitorování incidentů z úrovně partnerů poskytovatelům služeb také zásadně usnadní práci.

 

Propagační akce platné v květnu:

Acronis

  • S promo akcí Grow Yourself UP získáte peníze za každý krok na cestě vašeho růstu, a to až do výše 1700 €.
  • V rámci akce Try Something NEW zase získáte slevu až 100 % pro nové klienty.
    Akce přitom lze kombinovat!

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

 

Company (Un)Hacked

  • Akademie Company (Un)Hacked pro školy je k dispozici jen za 800 EUR při zakoupení licence/předávacího workshopu do konce června 2024.

Kompletní podmínky využití propagační akce (a mnohem více) vám rád předá Marek Prorok.

Chystané události a webináře:

Pro přehled plánovaných akcí a webinářů jsme vytvořili samostatnou podstránku. Najdete ji zde:
https://www.zebra.cz/planovane-akce-a-webinare/