loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Květen 2022

 

 

Vítáme Vás na květnovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně nás můžete kdykoli kontaktovat. Na konci stránky najdete detailní rozpis chystaných webinářů.

Propagační akce platné v květnu:

GFI Software

 • Do konce Q2 můžete využít jedinečné akce. Kerio boxy série 1000 a 3000 jsou End of Life, pročež Vám při koupi tříletého předplatného se zárukou nabízíme výměnu za nové boxy zdarma; v případě NG511 se 70% a NG110 s 30% slevou. Rádi Vám připravíme nabídku na míru, tak se nám ozvěte.
 • High Availability Promotion: Získejte 15% slevu na nákup dvou kusů KerioControl High Availability hardwaru se zárukou, pokud máte hardwarové appliance NG100, NG300 nebo NG500. Stávající softwarové licence zákazníka budou samozřejmě převedeny. Stačí při nákupu vyplnit promo kód HIGHAVAILABILITY.

Více informací o partnerských promo akcích GFI Software naleznete v sekci Promotions na partnerském portálu, nebo nás prosím kontaktujte.

Acronis

 • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu:
  https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK

 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo:
  https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m

Obě propagační akce jsou platné do druhé poloviny června. Štěpán Bínek Vám s jejich využitím kdykoli rád pomůže.

 • Novou propagační akci od Acronis byste také neměli přehlédnout: Do konce roku 2022 můžete k Acronis přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma, dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
  https://files.zebra.cz/t/yqxOY5aGLJDu

N-able

 • N-able Gamechanger pokračuje. Předplacením produktů N-able RMM, N-central, EDR, PassPortal nebo MailAssure získáte první 3 měsíce zdarma (po skončení trial verze).

Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Ochrana e-mailové komunikace je podle průzkumu GFI od ZEBRA SYSTEMS pro české SMB nejdůležitější částí IT zabezpečení. A není se čemu divit. Výpadek e-mailové komunikace v podstatě zastaví obchodní provoz – bez ohledu na odvětví a typ organizace. K tomu je phishing nejčastěji registrovaným typem kyberútoku.

Pokud používáte GFI MailEssentials v kombinaci s antivirem Kaspersky a potřebujete od antiviru ruského výrobce odejít, máme pro Vás řešení. Byť bude Karspersky engine nadále podporován a v rámci řešení GFI nadále aktualizován a můžete ho tudíž až do skončení předplatného využívat, nabízíme Vám také bezplatný přechod na antivirus Cyren. Kontaktujte nás pro více informací.

3. května vyšla aktualizace GFI LanGuard 12.7. Tato nejnovější verze přichází s několika opravami chyb a vylepšeními uživatelského prostředí.

Acronis

Po roce fungování pražského datového centra Acronis se můžeme pochlubit více než 2000 chráněnými zařízeními a přes 150 TB chráněných dat.

Průzkum společnosti Acronis v ČR a SR odhalil, že pouze 9 % místních partnerů dokáže obnovit data po havárii do 1 hodiny. Využijte propagační akce na DR a zvládněte to do 10 minut –⁠ a na prvních 6 měsíců zdarma –⁠ viz sekce propagační akce.

N-able

Výsledky světově uznávaného porovnání bezpečnostních řešení MITRE ATT&CK 2022, které se letos zaměřovalo především na detekci a analýzu útoků, jež cílily na šifrování dat, jsou venku. Dočtete se v nich mimo jiné to, že SentinelOne pohánějící N‑able EDR dosáhl 99-100% hodnocení v téměř všech kategoriích a předčil tak většinu konkurence.

Automatizace je hlavní motivací při přechodu na MSP. „V tradičním světě poskytovatelů IT jsou administrátoři zavaleni monotónními, opakovanými a nudnými úkoly, které dnes lze snadno automatizovat,“ řekl Ondřej Šabata, Sales Engineer pro řešení N‑able ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Přechodem na MSP platformu získají výkonné nástroje umožňující zlepšit vlastní byznys a zároveň služby zákazníkům. Podle zjištění nedávné studie firmy N‑able jsou MSP poskytovateli automatizovány především zálohování, záplatování a konfigurace bezpečnostních nástrojů.

Jak na monitoring hypervizorů Hyper-V a ESXi; co je potřeba sledovat a jak dostávat ta upozornění, na kterých opravdu záleží, Vám poradí Marc-Andre Tanguay z N-able v tomto edukativním článku.

Květnové webináře:

12.  května, 10:00: Webinář Acronis

Prvním květnovým webinářem z produkce ZEBRA SYSTEMS, Jak na zálohování Microsoft 365 s řešením Acronis, Vás provede Aleš Hok ve spolupráci s Janem Ptáčkem. Vysvětlí Vám postupy umožňující ochranu Exchange Online, OneDrive a SharePoint Online a provedou Vás možnostmi zálohování a obnovy služeb Office 365 včetně možností ukládání jejich záloh. Nebojte se na webinář pozvat i zákazníky, kteří by tyto informace měli znát.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

19. května: Webinář N-able

Dále se můžete těšit na webinář Risk Intelligence, asset tracking a reportování v N-able RMM pod vedením Ondřeje Šabaty. V tomto webináři Ondra naváže na dubnové téma; základy práce s RMM. V květnu se od něj dozvíte, jak sledovat hardware i software, zranitelnosti a jak zákazníkům ukázat hodnotu Vaší práce i potenciální škody, které by mohly způsobit možné bezpečnostní mezery. Webinář je určený zájemcům z řad prodejců a MSP.

Můžete se k němu registrovat zde.

 

26. května, 10:00: Webinář GFI Software/Kerio

Na konci měsíce Vám ještě nabídneme webinář Kerio Control Box –⁠ jak na RMA a HA od Michaela Nebeského a Michala Hebedy. I když je to nepravděpodobné, i Kerio Control Box se může pokazit. V tomto webináři Vám proto Michael s Michalem poradí, jak co nejlépe zvládnout jeho záruční výměnu a také jak si nastavit Kerio Control v režimu vysoké dostupnosti (HA). Nebojte se ani na tento webinář pozvat zákazníky, kteří by prezentované informace měli znát.

K webináři se můžete registrovat zde.