Zebra na rozcestníku: Duben 2024

 

 

Vítáme vás na dubnovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

Acronis

Společnost Acronis na své MSP platformě Cyber Protect Cloud vydala řešení Managed Detection and Response (MDR). Nově také umožňuje napsat skripty pomocí AI a přímé zálohování na Amazon S3 a Wasabi bez nutnosti Acronis Backup Gateway. Acronis nyní nabízí jednu z nejucelenějších MSP platforem kybernetické ochrany.

Acronis získal top hodnocení za Antivir a EDR na Windows, a za antivir na Mac.

Wittmann zálohuje a obnovuje data s cloudovým řešením Acronis. Zabezpečené zálohování a rychlá obnova dat v prostředí Acronis eliminuje dopady případných provozních výpadků. Migraci na cloudový systém zajistila firma Algorit, zlatý partner Acronis, která se zároveň stará o nepřetržitou správu a zabezpečení IT infrastruktury.

 

N-able

Co je to vlastně MDR a proč by vás mělo zajímat? Věnovat se tomu budeme již brzy ve webináři, ale jako stručný úvod si můžete přečíst článek zde.

Minulý měsíc jsme se u N-able podívali na možnosti zálohování a disaster recovery. Důležité ale je nenasazovat něco zbytečně a bez pochopení toho, proč je to potřeba. Proč je důležité mít zálohování a DR flexibilní se můžete dozvědět zde.

Nakonec se skrze článek Paula Kellyho podíváme opět na zabezpečení, konkrétně na out-of-band patche, které řeší nedávné zranitelnosti.

 

GFI Software

Již brzy vyjde Kerio Control 10.0.5, momentálně v beta provozu, a FaxMaker 20.7.

Rok 2023 potvrdil kontinuální růst počtu zranitelností. Útoků na zranitelné systémy dnes nejsou ušetřeny ani malé firmy a organizace. „Rostoucí celkový počet i závažnost zranitelností znamená mít aktuální přehled o využívaném softwaru a zařízeních ve firemních sítích, pravidelné skenování a automatizovaný patch management. A to platí nejen pro velké organizace, ale dnes i pro malé a střední podniky (SMB),“ komentoval Ondřej Šabata.

Podceňování hrozeb a neopatrní uživatelé zvyšují úspěšnost útoků. Přečtěte si 5 klíčových doporučených opatření pro případ kybernetického útoku.

 

Company (Un)Hacked

Company (Un)Hacked (CUH) reaguje na poptávku škol a vyvíjí speciální modul kyberbezpečnostního tréninku ve virtuální realitě pro žáky a studenty ve věku od 13 let. Na co se mohou těšit naše děti se dozvíte zde.

Propagační akce platné v dubnu:

Acronis

  • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud vám nevyprší konkurenční smlouva.

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Chystané události a webináře:

Pro přehled plánovaných akcí a webinářů jsme vytvořili samostatnou podstránku. Najdete ji zde:
https://www.zebra.cz/planovane-akce-a-webinare/