Zebra na rozcestníku: Červenec 2024

 

 

Vítáme vás na červencovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

N-able

Průzkum N-able na českém a slovenském trhu odhalil, že pro 45 % MSP je dnes nejdůležitější udržet krok s novými technologiemi. IT pracovníci aktuálně využívají převážně MSP nástroje pro vzdálenou správu a monitoring či backup, ale musejí se začít adaptovat na rychle se rozvíjející segment MSSP nástrojů pro poskytování služeb kybernetické bezpečnosti…

V poslední době jsme se v našich webinářích věnovali MDR. Pokud jste se jich neúčastnili nebo si chcete jen zopakovat co to vlastně je a jak vám může pomoci, doporučujeme vám článek od Peta Roythorna.

V případě že již víte co je to MDR a zvažujete jeho nasazení, mohlo by vás zajímat, podle čeho vybrat to pravé.

Může to znít překvapivě, ale nejlevnější řešení není vždy to nejlepší. Proč? Odpověď si můžete přečíst v článku zde.

 

GFI Software

Upozorňujeme, že od 15. 8. vejdou v platnost nové ceníky. Změny se týkají vybraných produktů GFI a Exinda. Více informací najdete na partners.gfi.com, nebo můžete kontaktovat naše obchodníky, kteří vám rádi poradí.

Exinda nabízí nový hardwarový model 8065. Datasheet je k dispozici zde. Pokud jste se s Exindou ještě neměli možnost seznámit, obecné informace získáte zde.

GFI Software průzkum na českém a slovenském trhu odhalil, že nejspolehlivějším způsobem oklamání uživatele je phishingový e-mail o nezaplacené faktuře. „Musíme počítat s variantou, že uživatelé ve firmách nebudou asi nikdy zcela imunní proti metodám sociálního inženýrství, a proto je potřeba s pomocí technických prostředků typu filtrování elektronické pošty na mailserveru redukovat počet phishingových e-mailů na minimum,“ řekl Jozef Kačala, Vicepresident of Global Sales Engineering ve společnosti GFI Software.

AppManager se pro vás neustále zlepšuje. Přibývají funkce správy uživatelů a lépe lze ovládat také Kerio Control, kde je nyní možné z aktivních spojení rovnou vytvářet nová pravidla nebo zařízení přidávat do skupin IP adres. S nejnovější verzí lze také používat GeoIP pro tvorbu pravidel.

GFI Software se letos zapojilo do Managed Services Summit Benelux jako Headline Sponsor. Na místě značku reprezentovali Jozef Kačala, VP of global sales engineering a Commercial SVP Rory James.

Aktuální stav služeb GFI najdete vždy na stránce GFI Software tomu dedikované spolu s případnými informacemi o řešení incidentů.

 

Acronis

Společnost Acronis získala prestižní ocenění od SE Labs za vítězství v kategorii Enterprise Advanced Security.

 

Propagační akce platné v červenci:

Acronis

  • S promo akcí Grow Yourself UP získáte peníze za každý krok na cestě vašeho růstu, a to až do výše 1700 €.
  • V rámci akce Try Something NEW zase získáte slevu až 100 % pro nové klienty.
    Akce přitom lze kombinovat!

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.