Zebra na rozcestníku: Červenec 2022

 

 

Vítáme Vás na červencovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně můžete zodpovědného kolegu ze Zebry kdykoli kontaktovat. Na konci stránky najdete detailní rozpis chystaných webinářů.

Propagační akce platné v červenci:

Acronis

 • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu.
  https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.
  https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m
 • Pokud ještě nejste poskytovatelem služeb Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma, dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
  https://files.zebra.cz/t/yqxOY5aGLJDu

Všechny propagační akce byly prodlouženy až do konce roku 2022. Pokud byste měli o kteroukoli z nich zájem, Štěpán Bínek Vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

N-able

 • Využijte staronové propagační akce N-sight Bundle: celých 100 N-Sight nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.
 • N-able Gamechanger pokračuje i nadále. Předplacením produktů N-able N-sight RMM, N-central, EDR, PassPortal nebo MailAssure získáte první 3 měsíce zdarma (po skončení trial verze).

Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

GFI Software

Od 1. 7. jsou v partnerském portálu dostupné aktuální ceníky Kerio a GFI. Od 17. 7. pak vstupují v platnost. Skvělou zprávou je, že zlevňují nové licence. Cena Kerio SaaS pak roste pouze marginálně. Je toho ale mnohem více, proto si prosím na partnerském portále přečtěte vyvěšené licenční podmínky a změny. Pro další info kontaktuje naše obchodní oddělení.

KerioConnect verze 9.4.1 a 9.3.1 dostaly začátkem července otestovanou záplatu na kritický problém s KOFF.

N-able

Řešení N-able RMM prošlo transformací. Seznamte se s N-able N‑sight RMM, hlouběji integrující MSP Manager a TakeControl+, aby řešení dodávalo komplexní a ucelený balíček nástrojů pro poskytovatele služeb.

Téměř každý druhý IT administrátor se nyní stará o více než 150 uživatelů, 11 % dokonce o více než 300 uživatelů. Zvyšující se nároky ze strany uživatelů a zodpovědnost za bezproblémový chod firemních sítí prohlubují stres administrátorů. Řešením je snížit objem rutinní práce. „Podle odhadů společnosti N-able dnes lze automatizovat až 90 % běžných aktivit IT administrátora,“ řekl Ondřej Šabata, Sales Engineer pro řešení N-able ve společnosti ZEBRA SYSTEMS.

Acronis

Celých 20 % českých organizací zažilo během posledních 12 měsíců výpadek provozu v důsledku ransomwarového útoku, říkají výsledky průzkumu společnosti Acronis. Útoky lze bez následků odrazit s využitím antimalwaru či speciální ochrany proti ransomwaru. Pokud již dojde k zašifrování dat,  napadená společnost může obnovit provoz s pomocí disaster recovery či funkčních záloh. I ty je proto třeba z logiky věci chránit a testovat, ať nedopadnete jako ŘSD.

Červencové události:

21. července, 13:30: Webinář N-able

Prvním červencovým webinářem z produkce ZEBRA SYSTEMS, na téma N-able N-sight — nejen RMM, Vás provede Ondřej Šabata. Osvědčené řešení vzdálené správy a monitoringu, N-able RMM, se mění na N-able N-sight. Nejde ale jenom o změnu jména a loga. V tomto webináři se od Ondry dozvíte, co všechno s sebou změna k poetičtějšímu názvu přináší. Neváhejte na webinář pozvat i ty z Vašich klientů, které by téma mohlo zajímat.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

28. července, 13:30: Webinář GFI Software

Naším druhým a jediným dalším červencovým webinářem bude GFI Archiver od A do R, podruhé od neúnavného Ondřeje Šabaty. Ať už GFI Archiver používáte a chcete se přiučit novým trikům, nebo teprve nasazení archivace plánujete a vybíráte vhodné řešení, v tomto webináři překypujícím informacemi se od Ondry dozvíte vše, co lze o řešení GFI Archiver vědět. Nebojte se ani na tento webinář pozvat ty z Vašich klientů, kteří na produkty GFI Software spoléhají.

Můžete se k němu registrovat zde.