Zebra na rozcestníku: Červen 2024

 

 

Vítáme vás na červnovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

ZEBRA SYSTEMS

ZEBRA SYSTEMS vyhlásila nejlepší české a slovenské partnery za rok 2023. Loňský rok potvrdil rychle rostoucí poptávku zákazníků po službách kybernetické ochrany a většina partnerů uspěla u svých zákazníků s rozšiřující se MSP nabídkou.

 

N-able

Společnost N-able představila produkt N-able Cloud Commander, multi-tenantní nástroj pro Microsoft Cloud umožňující poskytovatelům řízených služeb (MSP) řídit, zabezpečovat, standardizovat a automatizovat správu uživatelů Microsoft 365, zdrojů Azure a zařízení Intune z jedné konzole. Navíc plánuje rozšířit možnosti správy Windows 365.

Cove Data Protection již dlouho nabízí kontrolu záloh pomocí testu obnovení a kontroly stavu VM po nabootování. Jak je tento proces dále zdokonalován díky technologii strojového učení se můžete dozvědět ve dvou dílech (1) (2).

Nabírat nové zákazníky je důležité, ale jenom to nestačí – efektivní správa těch stávajících je neméně důležitá.

 

GFI Software

Společnost GFI Software uvedla do provozu stránku https://status.gfi.com, kde můžete sledovat průběh řešení aktuálních incidentů a pokud narazíte na nějaký problém, snadno ověřit, jestli už se na jeho řešení nepracuje. Doporučujeme přihlásit se k se k odběru. Informace o vzniklých problémech tak můžete dostávat e-mailem. 

Kerio Control nabízí novou beta verzi, která opravuje drobné chyby a přidává možnost spravovat AppManager agenta přímo v administraci.

GFI MailEssentials přináší k testování novou verzi s nástrojem CoPilot, který vám pomůže vygenerovat vlastní pravidla blokující nebo povolující specifické e-maily bez nutnosti vlastnoručně vytvářet komplexní RegEx.

Společnost GFI Software varuje, že příliš mnoho výstrah a zvětšující se stínové IT narušují firemní bezpečnost. Například 69 % českých a slovenských partnerů GFI Software přiznává, že jsou přetíženi velkým množstvím výstrah, což v konečném důsledku vede ke zbytečnému plýtvání zdroji, bezpečnostním rizikům či ztrátě produktivity.

 

Acronis

Acronis rozšiřuje portfolio o XDR.

V updatu 05.2024 Acronis oznámil velké novinky, mimo již zmíněného XDR také podporu pro EDR na Macu, Agentless backup pro Azure VM stroje, technologii DeviceSense a další.

Průzkum Acronis ukázal, že 61 % lokálních firem již zavedlo politiku ochrany citlivých dat. Na druhou stranu jen velmi málo z nich má detailní plán pro případ kybernetických incidentů a sotva třetina se kryje pojištěním kybernetických rizik.

 

Propagační akce platné v červnu:

Acronis

  • S promo akcí Grow Yourself UP získáte peníze za každý krok na cestě vašeho růstu, a to až do výše 1700 €.
  • V rámci akce Try Something NEW zase získáte slevu až 100 % pro nové klienty.
    Akce přitom lze kombinovat!

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

 

N-able

  • Pokud se vám Cove Data Protection líbí, ale máte stávající závazek u jiného dodavatele, nezoufejte. Po dobu vašeho závazku můžete mít Cove za 1€.

Více informací o slevových akcích pro partnery N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně prosím kontaktujte Kateřinu Machovou, která vám vždy ráda pomůže.

Chystané události a webináře:

Pro přehled plánovaných akcí a webinářů jsme vytvořili samostatnou podstránku. Najdete ji zde:
https://www.zebra.cz/planovane-akce-a-webinare/