loader Logo

NAČÍTÁM...

Nový marketplace MSP služeb. Nejlepší technologie kybernetické bezpečnosti. Vyzkoušejte ZDARMA

Zebra na rozcestníku: Červen 2022

 

 

Vítáme Vás na červnovém rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení Vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých promo akcí a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně nás můžete kdykoli kontaktovat. Na konci stránky najdete detailní rozpis chystaných akcí a webinářů.

Propagační akce platné v červnu:

Acronis

 • Nepřehlédnutelná příležitost: Staňte se nejlepším novým MSP partnerem ve východní Evropě, anebo nejvíce rostoucím stávajícím, a vyhrajte lístky na F1. Získáte také vstup do Paddock Clubu na Hungaroringu a přístup do zázemí stáje Williams Racing, kde máte možnost potkat piloty F1, a zúčastníte se odborně komentované prohlídky Pit Line Walk, na které můžete zblízka prozkoumat i monoposty ostatních stájí a zahlédnout jejich piloty. Výherce se určuje podle vyúčtování k 22. červnu.
  https://files.zebra.cz/t/4QsBDa0oXKCK
 • Pokud ještě nepoužíváte Disaster Recovery, nebo jen v omezené míře, můžete jej získat na 6 měsíců zdarma. Včetně neomezeného storage a cloudového nebo hybridního deploymentu. Platí do 30. června.
  https://files.zebra.cz/t/A9B6QT0XDWvK
 • Rovněž na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo. Platí do 20. června.
  https://files.zebra.cz/t/q0tewa1m
 • Do konce roku 2022 pak můžete k Acronis přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma, dokud Vám nevyprší konkurenční smlouva.
  https://files.zebra.cz/t/yqxOY5aGLJDu

Pokud byste měli o kteroukoli propagační akci zájem, Štěpán Bínek Vám s jejich využitím kdykoli rád pomůže.

N-able

 • Využijte nové propagační akce RMM Bundle: celých 100 RMM nodů, 1 licenci TakeControl+ a 3 licence MSP Manager si nyní můžete předplatit za pouhých 99 € měsíčně.
 • N-able Gamechanger pokračuje i nadále. Předplacením produktů N-able RMM, N-central, EDR, PassPortal nebo MailAssure získáte první 3 měsíce zdarma (po skončení trial verze).

Více informací o partnerských promo akcích N-able naleznete na partnerském portálu N-able, případně nás prosím kontaktujte.

GFI Software

 • High Availability Promotion: Získejte 15% slevu na nákup dvou kusů KerioControl High Availability hardwaru se zárukou, pokud máte hardwarové appliance NG100, NG300 nebo NG500. Stávající softwarové licence zákazníka budou samozřejmě převedeny. Stačí při nákupu vyplnit promo kód HIGHAVAILABILITY. Akce je platná do konce Q2.
 • Rovněž do konce Q2 můžete využít jedinečné akce. Kerio boxy série 1000 a 3000 jsou End of Life, pročež Vám při koupi tříletého předplatného se zárukou nabízíme výměnu za nové boxy zdarma; v případě NG511 se 70% a NG110 s 30% slevou. Rádi Vám připravíme nabídku na míru, tak se nám ozvěte.

Více informací o partnerských promo akcích GFI Software naleznete v sekci Promotions na partnerském portálu, nebo nás prosím kontaktujte.

Novinky, které by Vám neměly uniknout...

N-able

N-able PassPortal nově nabízí možnost externího sdílení hesla zabezpečeným odkazem s platností na 1 otevření nebo na nastavený čas.

Již brzy pro N-able PassPortal vyjde podpora pro N-able SSO sjednocující proces přihlášení napříč N-able produkty.

Čeští IT poskytovatelé zaostávají ve využívání automatizovaného patch managementu, vyplývá z lokálního průzkumu ZEBRA SYSTEMS. „Jednou z překážek rozšíření automatizovaného patch managementu je nedostatečné povědomí o možnostech moderních MSP nástrojů,“ řekl Ondřej Šabata, Sales Engineer pro řešení N-able.

Acronis

Acronis Cyber Protect Cloud prošel integracířešením pro vzdálenou plochu a podporu Splashtop, čímž umožňuje rychlejší a příjemnější řešení zákaznických žádostí o podporu a dosažení jejich větší spokojenosti.

V květnové aktualizaci Acronis Cyber Protect Cloud přibyla možnost chatu s Acronis Account Managerem v management portálu, automatizace provisioningu ochrany e-mailů v Microsoft 365 a mnoho dalších zajímavých funkcí.

Jen čtvrtina IT správců testuje obnovu dat alespoň jednou měsíčně, a to i přes neustále zvyšující se počet kybernetických útoků. Statistika vychází z dubnového průzkumu mezi prodejci ZEBRA SYSTEMS v ČR, SR a jihovýchodní Evropě. „Dnes již prakticky nenajdeme organizaci, která by svá data nezálohovala alespoň jednou týdně, avšak zálohování je jen první poločas. Druhý poločas představuje proces jejich obnovy… Kdo pravidelně a často netestuje své zálohy…, skončí v poli poražených stejně jako ti, kdo nezálohují vůbec.““ uvedl Aleš Hok, obchodní ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS.

GFI Software

Podle tiskové zprávy ZEBRA SYSTEMS začala Studijní a vědecká knihovna Hradec Králové (SVKHK) k archivaci elektronické pošty a plnění zákonných požadavků využívat řešení GFI Archiver. „GFI Archiver je produkt s velmi dobrým poměrem cena/výkon, který přesně vyhovuje potřebám organizace našeho typu,“ řekl Petr Sklenář, IT správce v SVKHK.

Jak nejlépe použít LanGuard pro bezpečnostní audit se dozvíte ze záznamu webináře Jozefa Kačaly, ředitele globálního Sales Engineering ve společnosti GFI Software.

Červnové události:

8. června: BEST FOR THE BEST

Ve Vinařství U Kapličky v Zaječí pořádáme další ročník akce BEST FOR THE BEST, kde proběhne vyhlášení nejlepších partnerů společnosti ZEBRA SYSTEMS roku 2021. Akce má omezenou kapacitu, která již byla naplněna. Těšíme se na naše setkání!

 

15. června, 10:00: Webinář Acronis

Prvním červnovým webinářem z produkce ZEBRA SYSTEMS, na téma Jak na kompletní zabezpečení IT za 30 minut, Vás provede Štěpán Bínek. Jestli máte strach ze zdlouhavého a složitého procesu nasazení zabezpečení IT u svých klientů, případně máte pocit, že může být problém si vše pohlídat, tento webinář je přesně pro Vás. Štěpán Vám poradí jak na to a navíc Vám ukáže několik unikátních funkcí Acronis Cyber Protect Cloud. Neváhejte na webinář pozvat i ty z Vašich klientů, kterých se téma týká.

K webináři se můžete registrovat zde.

 

23. června, 13:30: Webinář N-able

Dále se můžete těšit na webinář Novinky a plán vývoje N-able od Kateřiny Machové a Ondřeje Šabaty. V tomto webináři Vám Katka s Ondrou představí jak obchodní, tak technické novinky u N-able a taky ty nejzajímavější z chystané řady nových funkcí. Webinář je určený zájemcům z řad prodejců a poskytovatelů řízených IT služeb.

Můžete se k němu registrovat zde.

 

30. června, 14:30: Webinář GFI Software

Na úplném konci měsíce Vám ještě nabídneme webinář Jak na diagnostiku a řešení problémů v síti pod vedením Ondřeje Šabaty. Přehledně Vás provede diagnostikou nejčastějších problémů se síťovým provozem a tokem e-mailů, na které můžete narazit a stejně pečlivě Vám ukáže i jejich efektivní řešení. Především v kontextu GFI Unlimited. Nebojte se ani na tento webinář pozvat ty z Vašich klientů, kteří na produkty GFI Software spoléhají.

K webináři se můžete registrovat zde.