Zebra na rozcestníku: Březen 2024

 

 

Vítáme vás na březnovém Rozcestníku pro partnery ZEBRA SYSTEMS.

Níže najdete úplný seznam chystaných webinářů, propagačních akcí a novinek od vendorů, jejichž řešení vám ZEBRA SYSTEMS pomáhá prodávat. Podmínky využití jednotlivých slevových akcí pro partnery a podrobné vysvětlení každé z novinek naleznete po rozkliknutí k položkám přidruženého odkazu, případně po kontaktování odpovědného kolegy ze Zebry.

Novinky, které by vám neměly uniknout...

ZEBRA SYSTEMS

Country Manager společnosti ZEBRA SYSTEMS pro Slovensko, Erik Leo, poskytl rozhovor pro nejnovější vydání časopisu Nextech. Jaké trendy a události nás v kybernetické bezpečnosti čekají v roce 2024 můžete zjistit zde.

 

GFI Software

S koncem března se vypne služba MyKerio pro poslední část jejích uživatelů. Pokud jste ještě neprovedli migraci na GFI AppManager, doporučujeme tak provést co nejdříve. Jak na to se mimo jiné můžete dozvědět ze záznamu webináře z minulého měsíce.

Kerio Control má novou verzi 9.4.4 s plnou podporou IKEv2, díky které bude jednodušší připojit IKEv2/IPsec tunely z jiných firewallů/routerů a klientských zařízení.

 

Acronis

Vyšla nová verze podnikového řešení Acronis Cyber Protect 16. Více informací o produktu naleznete zde. Detailní představení produktu pro český a slovenský trh proběhne 26. března formou webináře, ke kterému se můžete registrovat zde.

Acronis vydal Cyber Threats Report za druhé pololetí 2023. Phishingové e-maily zůstávají hlavním vektorem útoků. Již přes 90 % organizací zasáhl phishing s podporou AI.

 

N-able

Cove Data Protection nově podporuje Standby Image i do ESXi. Disaster recovery tak už není omezeno jen na prostředí s Azure a Hyper-V a umožňuje disaster recovery s maximálně 15 minutami ztráty dat. Funkce je zatím v preview, ale lze ji začít používat okamžitě.

Pokud vás zaujal některý z předchozích článků o co-managed IT a chcete se do tohoto modelu pustit, mohl by vám pomoci stručný přehled toho, co byste si měli připravit.

Nakonec bychom rádi zmínili Market Builder, nástroj pro tvorbu vlastních marketingových kampaní, dostupný všem všem N-able MSP.

Propagační akce platné v březnu:

GFI Software

  • Pokud má zákazník platný produkt GFI/KERIO a přikoupí si během Q1 2024 nové produkty, dostane na ně slevu ve výši 15 %. Platí pouze na nové produkty.
  • Zároveň GFI Software svým EDU/GOV zákazníkům nabízí 30% kombinovanou slevu, rovněž platnou do konce Q1 2024. Pro využití slevy nás prosím kontaktujte.

Pokud byste o některou z propagačních akcí měli zájem, naše obchodní oddělení je vám k dispozici, aby vám pomohlo s jejich využitím a k zodpovězení jakýchkoli dotazů. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

Acronis

  • Pokud poskytujete služby (i) od jiných vendorů, než je Acronis, pak je ten správný čas přejít od konkurence – a získat řešení Acronis zcela zdarma až na 12 měsíců anebo dokud vám nevyprší konkurenční smlouva.
  • A na 6 měsíců zdarma můžete získat jakékoli anebo všechny Advanced Packy z MSP řešení Acronis Cyber Cloud. Jedná se například o pokročilý antivirus, ochranu e-mailů či patch management. Zkrátka, ve hře je toho nemálo.

Kompletní podmínky využití jednotlivých propagačních akcí Acronis naleznete zde. Pokud byste měli o kteroukoli z propagačních akcí zájem a potřebovali poradit, Štěpán Bínek vás rád provede detaily a pomůže s jejich využitím.

Chystané události a webináře:

Pro přehled plánovaných akcí a webinářů jsme vytvořili samostatnou podstránku. Najdete ji zde:
https://www.zebra.cz/planovane-akce-a-webinare/